تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۴:۲۸:۴۲
کدمطلب: 550940
توسط مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان صورت پذیرفت:
تشریح برنامه هفته شورای های آموزش وپرورش استان سمنان

محمدرضا جهان مدیرکل آموزش و پرورش استان با اعلام برنامه های هفته شوراها گفت: برنامه های این هفته از 24 دی ماه آغاز و تا 30 دی ماه ادامه دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان سمنان،محمدرضا جهان اظهارکرد: 24 دی ماه به عنوان روز شوراهای آموزش و پرورش ، مدرسه و مسئولیت اجتماعی نام گذاری شده است.

وی با اشاره به نامگذاری روز 25 دی ماه به عنوان شوراهای آموزش و پرورش ، مدرسه و مشارکت همگانی از نام گذاری روز 26 دی ماه به عنوان شوراهای آموزش و پرورش ، مدرسه، مهارت آموزی و اقتصاد مقاومتی خبر داد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان از 27 دی ماه به عنوان روز شوراهای آموزش و پرورش ، مدرسه و بسط عدالت آموزشی نام برد و افزود: روزهای 28 و 29 دی ماه به ترتیب به عنوان شوراهای آموزش و پرورش ، مدرسه کانون یادگیری محله و شوراهای آموزش و پرورش ، مدرسه، سبک زندگی اسلامی ایرانی نام گذاری شده اند.

محمدرضا جهان خاطرنشان کرد:در نهایت  روز 30 دی ماه به عنوان شوراهای آموزش و پرورش ، مدرسه، ارتقای کیفیت برنامه های آموزشی و پرورشی می باشد.

مدیرکل  آموزش و پرورش استان سمنان تصریح کرد:همایش بزرگداشت شوراهای آموزش و پرورش ، گردهمایی روسای انجمن اولیا و مربیان، دعوت از سخنرانان برجسته جهت تبیین قانون شوراها، بازدید و حضور اعضای شوراهای آموزش و پرورش استان از مدارس، تجلیل از خیرین و نهادهای همکاری کننده با آموزش و پرورش ، برگزاری دوره آموزشی جهت آشنایی با قوانین شوراهای آموزش و پرورش ویژه مدیران و روسای آموزش و پرورش ، تهیه پوستر، بروشور، بنر روزشمار هفته شوراهای آموزش و پرورش ، برگزاری مسابقات مختلف مقاله نویسی ویژه همکاران و دانش‌آموزان و ... از مهم ترین برنامه های هفته شوراهای آموزش و پرورش است.

به اشتراک بگذارید :