تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۵:۴۲:۱۶
کدمطلب: 550958
در آموزش و پرورش ناحیه 4 اتفاق افتاد :
کلنگ زنی آموزشگاه بنیاد برکت

کلنگ آموزشگاه بنیاد برکت در محله شهیدشاکر در محدوده آموزش و پرورش ناحیه4 اصفهان به زمین خورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 4 ،  کلنگ  آموزشگاه بنیاد برکت در محله شهیدشاکر در محدوده آموزش و پرورش ناحیه 4 و از محلات محروم  شهر اصفهان به زمین خورد.

در این مراسم که کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و سجاد مدیر کل نوسازی مدارس استان نیز حضور داشتند کمال مدیر آموزش و پرورش ناحیه4 گفت: بیش از 40درصد دانش آموزان مقطع ابتدایی ناحیه4 در مدارس دونوبته هستندو در متوسطه اول در  37 ساختمان 45 آموزشگاه دایر است که 15 درصد مدارس دونوبته را شامل می شود.و43 فضای آموزشی هم به 43 آموزشگاه هنرستان و متوسطه دوم اختصاص دارد.وی همچنین به نبود فضای فیزیکی مجزا  برای کانونها ، دارالقرآن و مقاطع ابتدایی و متوسطه اول آموزشگاه استثنایی ادب در ناحیه4 آموزش و پرورش اصفهان اشاره کرد و گفت : به طور متوسط روزانه 500دانش آموز در هرنوبت در مدارس ناحیه4 تحصیل می کنند که با توجه به کمبود فضای آموزشی و درصد بالای فضاهای تخریبی این عدد بالاتر از نرم نواحی و مناطق دیگر است .

وی در پایان از مدیر عامل بنیاد برکت وخیری که زمین آموزشگاه را اهدا کرده تشکر کرد. لازم به ذکر است زمین آموزشگاه بنیاد برکت را رضا خاکسار به آموزش و پرورش اهدا کرده است.

به اشتراک بگذارید :