تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۲۲:۴۸:۴۷
کدمطلب: 550985
تاکیداستاندارگیلان بر تسریع دراجرای طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان

استاندار گیلان در جلسه شورای آموزش و پرورش استان بر ضرورت اجرای هر چه سریع تر طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان تاکید کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان به نقل از ایرنا،مصطفی سالاری در جلسه شورای آموزش و پرورش گیلان در استانداری افزود: همه به دستگاه تعلیم و تربیت توجه دارند و اگر کلاس های کنکور و فوق برنامه خوب برگزار شود، خانواده ها برای ارتقاء کیفیت آموزشی فرزندان خود هزینه می کنند.
وی با تاکید بر ضرورت آغاز اجرای هر چه سریع تر طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان اضافه کرد: لازم نیست که همه برنامه های این طرح را همزمان شروع کنیم ، بایستی برنامه تلویزیونی این طرح با حضور دانش آموزان موفق و ممتاز از هر منطقه و شهرستان آغاز شود.
استاندار  با اشاره به مردمی بودن طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان خاطر نشان کرد: دهیاران، اعضای شورای اسلامی در شهرها و روستاها، شهرداران و غیره بایستی پای کار باشند و در برنامه های مختلف در مدارس حاضر و دانش آموزان ممتاز و موفق را مورد تشویق قرار دهند.  
سالاری  در ادامه سخنانش در جلسه شورای آموزش و پرورش استان گیلان بیان داشت: تلاش می شود تا در سال آینده منابعی برای تجهیز اردوگاه های دانش آموزی اختصاص یابد.
وی خاطر نشان کرد: بایستی امکاناتی برای اردوگاه های دانش آموزی در نظر گرفته شود تا دانش آموزان در زمان حضور این اردوگاه ها، آموزش توام با سرگرمی را فرا بگیرند.
نماینده عالی دولت در گیلان در بخش پایانی سخنانش با تاکید بر این که بایستی به فضاهای آموزشی استان خیلی جامع تر نگاه شود، تصریح کرد: در مکان هایی از استان، فضاهای آموزشی اضافه داریم که موقتا اضافه هستند و در آینده ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :