تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ ۱۳:۲۶:۴۳
کدمطلب: 576900
همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛
دبیرستان حاجیه نساء حسین نیا ایمنی بابل افتتاح شد

دبیرستان 6 کلاسه حاجیه نساء حسین نیاء ایمنی بابل با هزینه ای بالغ بر 10 میلیارد و 500 میلیون ریال افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ حسین علی نژاد مدیرآموزش و پرورش شهرستان بابل در آیین افتتاح دبیرستان حاجیه نساء حسین نیاء ایمنی این شهرستان که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و محلی برگزار شد، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: این دبیرستان در دو طبقه و با 6کلاس، در زمینی به مساحت 2هزار و زیر بنای 570 مترمربع با هزینه ای افزون بر 10میلیارد و 500میلیون ریال که دارای فضای آموزشی مناسب، آزمایشگاه، نمازخانه و کلاس های هوشمند است به بهره برداری رسید.

مدیرآموزش و پرورش شهرستان بابل، افتتاح این دبیرستان را بسیار ارزشمند دانست و مدارس را مکان اصلی رشد و بالندگی دانش آموزان که مسئولین آینده کشورهستند، عنوان کرد .

وی، ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های خداپسندانه خیرین مدرسه ساز، اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان و بنیاد برکت، تصریح کرد: در شرایط کنونی کمک های خیرین در تأمین زیرساخت ها و بسترهای لازم برای پرورش و آموزش دانش آموزان، در خور توجه و در عین حال بسیار ارزشمند است.

علی نژاد، همچنین در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به دانش آموزان گفت: والاترین مراتب قدردانی و تجلیل شما دانش آموزان از همت و تلاش خیرین مدرسه ساز، ممارست و کوشش در تحصیل علم و دانش است که موجب می شود عمل خیر این عزیزان به ثمر نشسته و میوه دهد.

شایان ذکر است؛ همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی؛ دبیرستان 6کلاسه حاجیه نساء حسین نیاء ایمنی با حضور مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان، علی نژاد معاون مدیرکل و مدیرآموزش و پرورش شهرستان بابل، امام جمعه بخش لاله آباد، بخشدار لاله آباد، اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان بابل و سایر مسئولین شهری و محلی با اعتبار یک میلیارد و پنجاه میلیون تومان از محل اعتبارات استانی افتتاح شد.

گفتنی است در پایان این مراسم از آقای حاج محسن لاسمی و حاج حیدر هاشمی کروئی که زمین مدرسه را اهدا نمودند تجلیل و قدردانی شد.

به اشتراک بگذارید :