تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ ۱۶:۰۰:۰۰
کدمطلب: 577023
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان بوشهر:
517 آموزشگاه مستقل استان دوره ابتدایی تحت پوشش برنامه تدبیر قرار گرفتند

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان از تحت پوشش قرار گرفتن 517 آموزشگاه مستقل استان دوره ابتدایی در برنامه تدبیر خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛ محمود قاسمی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: تعداد 517 آموزشگاه مستقل استان دوره ابتدایی تحت پوشش برنامه تدبیر قرار دارند.

قاسمی ادامه داد: به منظور تهیه و تدوین برنامه عملیاتی سالانه جامع و مطلوب ، اندوخته های علمی و دانش فنی به سایر مدیران مدارس انتقال داده می شود.

وی با تأکید براینکه برنامه تدبیر باید مبتنی بر برنامه محوری و اتکاء به اسناد بالادستی بخصوص سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش تهیه و تنظیم شود گفت : اهداف این برنامه نهادینه سازی، برنامه محوری، توسعه خودارزیابی، جلب مشارکت درونی و بیرونی، تقویت فرایند ارزیابی مستمر و تلاش برای بهبود مستمر فرایندها در مدارس است.

 این مقام مسئول افزود: امروز ارتقاء مدیریت آموزشگاهی به عنوان یکی از سیاست های اصلی آموزش و پرورش است و واحدهای آموزشی می توانند با تکیه بر امکانات مادی و منابع انسانی برنامه هایی را که مبتنی بر اهداف آموزش و پرورش است را تدوین و به مرحله اجرا بگذارند.

قاسمی در پایان خاطرنشان کرد: تیم برنامه ریزی برنامه تدبیر در استان بسیار فعال بوده و اقدام به تهیه دفتر برنامه ریزی سالانه آموزشی و راهنمای تصویری سامانه تدبیر ویژه مدیران مدارس و معاونین آموزشی نموده است و از طرف معاون آموزش ابتدایی وزارت متبوع نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

به اشتراک بگذارید :