تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ ۲۲:۴۱:۴۵
کدمطلب: 577972
درآموزش و پرورش کوهپایه اتفاق افتاد:
افتتاح دبستان برکت زهرا در شهر سجزی

به مناسبت دهه مبارک فجر آئین افتتاح مدرسه دخترانه برکت زهرا(س) سجزی برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه کوهپایه مدرسه برکت زهرا(س) سجزی با مشارکت موسسه بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره)، خانواده محترم خیر زنده یاد یزدیان پور واداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان احداث و با حضور معاون پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان و مسوولین منطقه کوهپایه در شهر سجز ی برگزارگردید.

 سعید صدری رییس اداره آموزش و پرورش منطقه کوهپایه دراین مراسم ضمن عرض خوش آمد گویی به مدعوین وتقدیر وتشکر از زحمات خانواده خیر  مرحوم یزدیان پور،بنیاد برکت واداره کل نوسازی مدارس استان وتمامی کسانی در ساخت وبرپایی این مدرسه تلاش نمودند افزود: این مدرسه در ایام پربرکت ایام الله دهه مبارک فجر و دهه فاطمیه به بهره برداری رسید به امید آن که برای دانش آموزان پر خیر و برکت باشد و دانش آموزان بیش از پیش به ارزش علم پی برده و به دنبال کسب علم باشند  .

سپس در این آیین محسن ملکیان معاون پشتیبانی اداره کل نوسازی استان اصفهان اظهار داشت: این مدرسه در3576متر مربع احداث و برای احداث آن بیش از پانصد میلیون تومان هزینه شده اشت .

وی افزود : با کمک خیرین که خود رمز موفقیت و وحدت و انسجام بین مردم را می رساند بنیاد برکت  5میلیارد تومان در سطح استان هزینه کرده که بیشتر در مناطق محروم شهر پیش بینی شده است و در بخش کوهپایه با توجه به ناامن بودن مدرسه ای که دانش آموزان در آن مشغول به تحصیل بودند پذیرفت تا این پروژه ناتمام را به بهره برداری برساند و با توجه به این که بخش عظیمی از هزینه ها توسط مرحوم یزدیان پور انجام شده و بخش دیگر آن توسط بنیاد پرکت ،تصمیم بر این شد نام پروژه به نام برکت زهرا نامگذاری شود تا بتوان پاسخگوی هر دو خیر محترم بود امید آن که مرحوم یزدیان پور از این اقدام فیض ببرد  .

وی ادامه داد :در بحث استانداردسازی گرمایشی مدارس که در سال 1392 شروع شد در این منطقه 19٪ از مدارس استاندارد بود که با توجه به تامین اعتبار و پیگیری های انجام شده در حال حاضر 43٪ از مدارس منطقه به سیستم گرمایشی مجهز است که امیدواریم تا سه سال آینده به صورت 100٪ انجام شود . ضمنا دو پروژه نیمه تمام در منطقه کوهپایه وجود دارد  به نام های فاطمیه و شهدای فرهنگی کوهپایه که  به محض تامین اعتبار امیدواریم تا سال آینده تحویل آموزش و پرورش شود .

وی در پایان از تمام مسوولین که در راستای احداث فضاهای آموزشی ،آموزش  پرورش را یاری می رسانند،همچنین از همه عزیزانی که در راستای تکمیل و بهره برداری این پروژه تلاش نموده اندتقدیر و تشکر نمود و برای همه عزیزان از خداوند سلامتی و تندرستی  خواستار شد .

لازم به ذکر است مدرسه برکت زهرا(س) سجزی در زمینی به مساحت 3576 متر مربع با زیر بنای 1636متر مربع و1675 متر مربع محوطه سازی احداث و دارای 9 باب کلاس درس،1 باب اتاق اداری،1 باب کارگاه و1باب سالن اجتماعات می باشد.

در پایان این مراسم از خانواده مرحوم یزدیان پور توسط اداره کل نوسازی مدارس استان واداره آموزش وپرورش منطقه کوهپایه تقدیر به عمل آمد

به اشتراک بگذارید :