تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ۱۷:۵۷:۰۰
کدمطلب: 598690
37هزار همیار پلیس در ایام تعطیلات نوروزی نقش کمکی را برای پلیس ایفا می کنند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان لرستان با اشاره به آمادگی همیاران پلیس در ایام تعطیلات نوروزی گفت: همیاران پلیس در ایام تعطیلات نوروزی نقش کمکی را برای پلیس ایفا می کنند

 

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ؛سرهنگ منوچهر مرادی ظهر امروز در همایش همیاران پلیس خرم‌آباد که در دبستان خدیجه کبری ناحیه دو خرم آباد  برگزار شد، افزود : طرح همیار پلیس یکی از رویکردهای پلیس برای کاهش تصادفات بود که  خوشبختانه این رویکرد نتیجه داد  و تصادفات جاده ای به میزان قابل توجهی پس از اجرای این طرح کاهش یافت .

رئیس پلیس راهور لرستان عنوان کرد: تا این لحظه تعداد فوتی‌های سوانح رانندگی در سال 96،  هفت درصد کاهش داشته است و  کارهای فرهنگی که در حال انجام است نتیجه مثبتی در این زمینه ایجاد کرده است.

وی بیان کرد: آموزش و اطلاع‌رسانی از راهبردهای پلیس راهور است و برنامه داریم از خودرو محوری به سمت انسان محوری حرکت کنیم. سرهنگ مرادی تصریح کرد :  همه باید خودمان را ملزم به رعایت قانون کنیم از طرفی  کار‌کردن در بحث فرهنگ در حال پیگیری است و امروز  37 هزار همیار پلیس داریم  که به آن‌ها آموزش‌های لازم را ارائه داده‌ایم.

مرادی گفت: همیاران پلیس  زمان مسافرت‌های نوروزی و تابستانه که همراه با والدین سفر می‌کنند، اگر راننده تخلف کرد ملزم به تذکر هستند از نظر علمی نیز والدین واکنش مثبتی به فرزندانشان دارند و  اگر به گذشته نگاه داشته باشیم عملکرد همیاران پلیس خوب بوده است.

 وی گفت: همیاران پلیس از امروز آماده باش هستند تا در سفرهای نوروزی  تذکرات لازم را به رانندگان متخلف بدهند و در کاهش تصادفات نقش آفرینی کنند.

 

 

به اشتراک بگذارید :