تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ ۰۵:۴۰:۰۳
کدمطلب: 633732
گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور حوزه معاونت پرورشی وفرهنگی آموزش و پرورش استان در روابط عمومی

حوزه معاونت پرورشی وفرهنگی آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری صبح امروز به مناسبت گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی در روابط عمومی آموزش وپرورش استان حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری ، صبح امروز "عبدالعلی رسولی" معاون پرورشی  وفرهنگی اداره کل آموزش و پرورش  و همکاران حوزه معاونت پرورشی  وفرهنگی آموزش و پرورش استان ضمن حضور در روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش، روز ارتباطات و روابط عمومی را به رئیس اداره و همکاران روابط عمومی تبریک گفتند.

رسولی ضمن خواندن شعرزیبایی از سعدی در وصف جایگاه و شأن روابط عمومی ،افزود: روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات صرفا یک نام در یک برگ از تقویم نیست بلکه یک سرفصل از اخلاق، علم و هنر است. بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.

وی بیان کرد: امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.

معاون پرورشی  وفرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان چهارمحال وبختیاری در پایان گفت: بار دیگر برای کلیه ی فعالان این عرصه آرزوی سلامتی داشته و امیدوارم شاهد موفقیت آنها در مسیر اعتلای اهداف جامعه ی اسلامیمان باشیم.

به اشتراک بگذارید :