تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ ۰۹:۵۹:۱۱
کدمطلب: 646286
رئیس اداره سواد آموزی ناحیه دو کرج و فردیس:
نشست رئیس اداره سوادآموزی ناحیه دو کرج و فردیس با رئیس و کارشناس مسئول بخش فرهنگی ندامتگاه

جلسه مشترک اداره سواد آموزی ناحیه دو کرج و فردیس و رئیس ندامتگاه فردیس در خصوص اجرای طرح های سواد آموزی

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش  و پرورش استان البرز به نقل از  ناحیه دو کرج و فردیس ، جلسه مشترک  اداره سواد آموزی  ناحیه دو کرج با کارکنان  ندامتگاه  فردیس برگزار گردید .

 به گفته هنرمندی  رئیس اداره سواد آموزی  در این نشست که با حضور  رئیس  ندامتگاه  ، کارشناس مسئول بخش فرهنگی  و دیگر و دیگر کارکنان  ندامتگاه  برگزار  شد  در خصوص اجرای طرحهای سواد آموزی  در آن مکان تبادل نظر گردید .

وی در این  نشست با بیان اینکه  یکی از اقدامهای اساسی  و اصولی برای کاهش جرم  و در نهایت تعداد مجرمان  ، برنامه ریزی  های فرهنگی ، آموزشی  ، اقتصادی و اجتماعی بوده  و در این میان  نقش آموزش و تحصیل  زندانیان از جایگاه ویژه ای  برخوردار است و نیز تحصیل  زندانیان از اساسی ترین  برنامه های باز پرورانه است و در نیجه آن ، بزهکاران به حق بر تحصیل  دست  می یابند و از سوی دیگر  ، به سمت هنجارمندی پیش  می روند ، اعلام کردند .

با توجه به شرایط موجود  برگزاری دوره های آموزشی و تکمیل سواد خواندن و نوشتن  مددجویان  بسیار ضروری بوده و برای ایجاد این دوره های  ضروری  و آموزشی اداره سواد آموزی  در سال جاری  نیز آماده ارائه هرگونه خدمات به مددجویان خواهد بود .

به اشتراک بگذارید :