پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: BTb2Zvgc     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ ۱۱:۰۵:۰۷     

محروم بودن از مسجد و مدرسه

روزنامه همشهري

درپي درج مطلب در روزنامه همشهري مورخ20/4/95 با عنوان « محروم بودن از مسجد و مدرسه » جوابيه اداره كل آموزش و پرورش شهر تهران به شرح زير است: محله نوروزآباد بخش خليج فارس از محلات پرجمعيت و محروم منطقه 18 تهران مي باشد كه رسيدگي به وضعيت آموزشي فرزندان ساكن اين محل از اولويت هاي آموزشي و پرورشي منطقه مي باشد.

شايان ذكر است طي ساليان گذشته اين منطقه بارها توسط مسئولين مورد بازديد قرار گرفته است و با پيگيري مسئولين منطقه طي تفاهم نامه اي ، جلسه اي با شهردار منطقه تشكيل گرديد تا يك قطعه زمين توسط شهرداري تامين و بابت احداث مدرسه تحويل آموزش و پرورش گردد .

گفتني است مجددا طي نامه شماره 15/55031/18 با شهرداري منطقه مكاتبه شده و به محض انجام تشريفات قانوني و تحويل زمين ، از محل اعتبارات دولتي ويا خيرين ساخت و احداث مدرسه در اين محل اقدام خواهد شد.

درضمن مدرسه ابتدايي دخترانه و پسرانه در همين محله از طريق اهداي زمين توسط خيرين ساخته شده است و مورد بهره برداري قرار گرفته است .

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه