پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: VW1QtDzH     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ ۱۶:۴۸:۳۱     

كسب دیپلم افتخار به هفت عضو کانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان در نمایشگاه نقاشی بلغارستان

دیپلم افتخار هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی نقاشی «نوا زاگورا» کشور بلغارستان به هفت عضو کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رسید.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از کانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی نقاشی «نوا زاگورا» کشور بلغارستان در سال 2016، که با موضوع «آزاد» برگزار شد، از بین 3134 اثر رسیده از 40 کشور جهان 7 نفر از اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون موفق به کسب دیپلم افتخار در این دوره از مسابقه شده‌اند.

بر این اساس، «صدف صالحی» 12 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون اصفهان، «ستاره شاه‌ویسی» 7 ساله از مرکز فرهنگی هنری کانون در شهرک کارمندان کرمانشاه، «امیر رضا نوری‌زاده» 12 ساله از مرکز 28 کانون تهران، «هستی رحمت‌اللهی» 7 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری بهبهان کانون خوزستان، «درسا غزازانی» 7 ساله از مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون، «هانیه احمدی» 13 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری 16 کانون تهران، «علی زرین کمر» 6 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری پارس‌آباد کانون اردبیل موفق به کسب دیپلم افتخار این دوره از مسابقه شده‌اند.

گفتني است؛ کانون پرورش فکری با ارسال 15 اثر نقاشی در این مسابقه شرکت کرده است و هم‌چنین یک دیپلم افتخار به امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای مشارکت و حضور فعال در این مسابقه اهدا شده است.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه