پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: bHHED0nR     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ ۱۴:۱۵:۱۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۹۸
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران:

هنرستان‌های دریایی در جاسک و کنارک راه‌اندازی می‌شود

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه هنرستان‌های دریایی در جاسک و کنارک راه‌اندازی می‌شود، گفت: امیدواریم با حضور خیرین مدرسه ساز در سواحل مکران، تحول اساسی ایجاد کنیم

به گزارش مركزاطلاع رساني وروابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، ​امیر دریادار حبیب‌الله سیاری در ديدار با رئيس سازمان نوسازی مدارس کشور در ساختمان مركزي سازمان نوسازي، با آرزوی موفقیت برای مسئولان آموزش وپرورش در برگزاری همایش مکران اظهاركرد: امید است با پیگیری‌های جدی، دستاوردهای همایش مکران به نتیجه مطلوب برسد.

دریاردار سیاری ادامه داد: از سال 86 که مقام معظم رهبری فرمودند باید در این سواحل تحول ایجاد شود ما وارد عمل شدیم و دیدیم که مردم این سواحل بسیار محتاج کمک رسانی هستند.

وی اضافه کرد: این حرکت که با تدبیر مقام معظم رهبری انجام شد، یک حرکت کاملاً ضد استکباری است و استکبار از این حضور ما در این مناطق بسیار ناراضی است چرا که این بخش از کشور جز محرومترین نقاط کشور است به‌طوریکه از میناب تا پسابندر مجموعاً 400 هزار نفر زندگی می‌کنند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: از روزی که به ما ابلاغ شد تا در این مناطق حضور یابیم، تلاش کردیم تا خانواده‌های ارتشی را در این مناطق مستقر کنیم و تا امروز بالای 20 هزار نفر جمعیت را در این مناطق مستقر نمودیم که باعث ایجاد امنیت و آبادانی در این منطقه شده است.

وی ادامه داد: خیرین زیادی را نیز به این مناطق بردیم و به مردم این منطقه کمک کردیم و امیدواریم با حضور خیرین مدرسه ساز در این مناطق تحول اساسی ایجاد کنیم چرا که حرکت خیرین، حرکت بسیار بزرگی است و ما هنرستان دریایی را در جاسک و کنارک در حال راه اندازی داریم.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه