پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: xaE5o2XT     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ ۱۵:۲۴:۱۱     
مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان:

نظرهاي كودكان براي سياست‌گذاران كانون مهم است

مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان گفت: نظرها و پيشنهادهاي اعضاي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان در سياست‌گذاري‌ها و تصميم‌گيري‌هاي كانون موثر است.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان ، عليرضا حاجيان‌زاده در نشست صميمي با اعضاي مراكز فرهنگي هنري كانون استان كرمان با اشاره به اين‌كه صحبت‌هاي اعضاي كانون در تصميم‌گيري‌ها تاثير دارد، اظهاركرد: بچه‌ها نبايد خود را دست‌كم بگيرند و بايد مطمئن باشند نكته‌هايي كه مي‌گويند، مورد توجه قرار مي‌گيرد.

مديرعامل كانون عنوان كرد: بچه‌هاي عضوكانون مي‌توانند نظرهاي خود را در باره كتاب، فضاي كتاب‌خانه و فعاليت‌هاي كانون مطرح كنند.

وي با بيان اينكه 42 فعاليت در كانون داريم، بيان كرد: بچه‌هاي كانون علايق و گرايش‌هاي مختلفي دارند، اما همه آن‌ها در زمينه كتاب‌خواني فعال هستند و توصيه مي‌كنم به كتاب و كتاب‌خواني به عنوان اصل مهم در كانون توجه شود.

مديرعامل كانون با تاكيد بر اين‌كه همه ما بايد تا آخر عمر عطش خواندن داشته باشيم، بيان كرد: كتاب و كتاب‌خواني به كودكان مهارت‌هايي از جمله خواندن، نوشتن و قدرت بيان مي‌دهد.

حاجيان‌زاده خطاب به اعضاي كانون استان كرمان گفت: در كانون سعي داشته باشيد، علايق و گرايش‌هاي خود را پيدا كنيد و استعدادهاي‌تان را توسعه دهيد.

وي از مربيان و اعضا به عنوان اركان كانون نام برد و اظهاركرد: هنرمندان و مسئولان بسياري داريم كه عضو كانون بوده‌اند و بارها از مربيان خود و كانون تشكر كرده‌اند و اعضاي كانون بايد قدردان مربيان باشند.

حاجيان‌زاده بيان كرد: ايجاد مراكز و انجمن‌هاي تخصصي براي بچه‌هايي در دستور كار قرار دارد كه از مرز شرايط سني عضويت در كانون گذشته‌اند و مي‌توانند، كمك‌مربي باشند.

وي از انتشار كتاب‌هاي 50 ساله كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان در سال گذشته خبر داد.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه