پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ ۱۵:۲۴:۱۱
کدمطلب: xaE5o2XT
مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان:
نظرهاي كودكان براي سياست‌گذاران كانون مهم است

مديرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان گفت: نظرها و پيشنهادهاي اعضاي كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان در سياست‌گذاري‌ها و تصميم‌گيري‌هاي كانون موثر است.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان ، عليرضا حاجيان‌زاده در نشست صميمي با اعضاي مراكز فرهنگي هنري كانون استان كرمان با اشاره به اين‌كه صحبت‌هاي اعضاي كانون در تصميم‌گيري‌ها تاثير دارد، اظهاركرد: بچه‌ها نبايد خود را دست‌كم بگيرند و بايد مطمئن باشند نكته‌هايي كه مي‌گويند، مورد توجه قرار مي‌گيرد.

مديرعامل كانون عنوان كرد: بچه‌هاي عضوكانون مي‌توانند نظرهاي خود را در باره كتاب، فضاي كتاب‌خانه و فعاليت‌هاي كانون مطرح كنند.

وي با بيان اينكه 42 فعاليت در كانون داريم، بيان كرد: بچه‌هاي كانون علايق و گرايش‌هاي مختلفي دارند، اما همه آن‌ها در زمينه كتاب‌خواني فعال هستند و توصيه مي‌كنم به كتاب و كتاب‌خواني به عنوان اصل مهم در كانون توجه شود.

مديرعامل كانون با تاكيد بر اين‌كه همه ما بايد تا آخر عمر عطش خواندن داشته باشيم، بيان كرد: كتاب و كتاب‌خواني به كودكان مهارت‌هايي از جمله خواندن، نوشتن و قدرت بيان مي‌دهد.

حاجيان‌زاده خطاب به اعضاي كانون استان كرمان گفت: در كانون سعي داشته باشيد، علايق و گرايش‌هاي خود را پيدا كنيد و استعدادهاي‌تان را توسعه دهيد.

وي از مربيان و اعضا به عنوان اركان كانون نام برد و اظهاركرد: هنرمندان و مسئولان بسياري داريم كه عضو كانون بوده‌اند و بارها از مربيان خود و كانون تشكر كرده‌اند و اعضاي كانون بايد قدردان مربيان باشند.

حاجيان‌زاده بيان كرد: ايجاد مراكز و انجمن‌هاي تخصصي براي بچه‌هايي در دستور كار قرار دارد كه از مرز شرايط سني عضويت در كانون گذشته‌اند و مي‌توانند، كمك‌مربي باشند.

وي از انتشار كتاب‌هاي 50 ساله كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان در سال گذشته خبر داد.

به اشتراک بگذارید :