پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: lUFlOQ70     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ ۰۹:۲۱:۴۶     
مدیرعامل کانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان خبرداد:

راه اندازي مرکز پژوهش‌های دینی در مجتمع فرهنگی‌هنری کانون قم

مدیرعامل کانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان از راه‌اندازی مرکز پژوهش‌های دینی در مجتمع فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم خبر داد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از کانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان، علیرضا حاجیان‌زاده درآیین گشایش مجتمع فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم اظهارکرد: این مرکز می‌تواند به برکت ارتباط با حوزه‌های علمیه به پژوهش‌های دینی و مذهبی بپردازد و نتایج این فعالیت‌ها را در تولیدات کانون خواهیم دید.

وی توجه به رویکردهای دینی و مذهبی با تکیه بر شیوه‌ها و تکنیک‌های جديد را یکی از مهم‌ترین رویکردهای کانون در سه سال گذشته برشمرد، تصريح كرد: پرورش توان فکری کودکان و نوجوانان و پرورش ذوق و استعداد هنری و ادبی، دو ماموریت اصلی کانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان است.

مدیرعامل کانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان افزود: امروز مساله اصلی آموزش و پرورش لذت‌بخش کردن محیط یادگیری با استفاده از بازی و سرگرمی و تکنیک‌های هنری و نقد و گفت‌و‌گو است که این نگاه همیشه در کانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان، ساری و جاری بوده است.

حاجیان‌زاده، توسعه‌ سینمای کودک و اکران فیلم‌های کودک در سراسر کشور، طي سه سال گذشته را یکی از كارهاي مهم كانون برشمرد، افزود: توسعه تئاتر کودک و توسعه فعالیت‌های تریلی سیار نمایشی در کانون با 300 اجرا در سال 94 و حرکت به سمت 700 اجرا در سال 95 را از دیگر فعاليت ها کانون ذكر كرد.

وی راه‌اندازی مراکز فراگیر در سراسر کشور برای حضور کودکان و نوجوانان دارای نیازهای ویژه از برنامه‌ها و تولیدات کانون را با هدف توسعه عدالت فرهنگی به عنوان یکی از نقاط درخشنده فعالیت‌های کانون برشمرد.

مدیرعامل کانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان به راه‌اندازی مجتمع کانون قم از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبري (مدظله‌العالی) اشاره و بيان كرد: مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) همواره در جریان سفرهای‌شان به استان‌های مختلف کشور اعتباراتی را برای راه‌اندازی مراکز ثابت و سیار به کانون اهدا می‌کنند که بزرگ‌ترین پروژه آن همین مجتمع بزرگ قم است.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه