پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: fsX6E9yp     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ ۱۹:۴۲:۰۳     
رئيس سازمان نوسازي ، توسعه و تجهيز مدارس كشور :

با احداث فضاهاي مطلوب آموزشي، جايگاه آموزش و پرورش را ارتقا مي دهيم

رئيس سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس كشور از ارتقاي جايگاه آموزش و پرورش با ساخت فضاهاي مطلوب آموزشي خبر داد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، عصرامروز محمد تقي نظر پور در جلسه توديع و معارفه رئيس سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس كشور اظهاركرد: كارهاي زيادي در سازمان نوسازي انجام شده اما تلاش مي كنيم، مسير نوسازي مدارس  را هموار كنيم و راه هاي نرفته را بپيماييم.

وي افزود: در توسعه فضاهاي آموزشي، مناطق محروم در اولويت قرار دارند و تلاش مي كنيم، سرانه اين مناطق افزايش يابد.

نظر پور با اشاره به اين نكته كه فضاهاي آموزشي بايد فضاهاي مفيدي باشند، تصريح كرد: نسل آينده در اين فضاهاي آموزشي رشد مي كند، پس اگر تلاش كنيم فضاهاي مطلوبي بسازيم، جايگاه آموزش و پرورش را ارتقا داده ايم .

رئيس سازمان نوسازي،‌ توسعه و تجهيز مدارس كشور خاطر نشان كرد: معماري هر مدرسه بايد متناسب با اقتضائات سني دانش آموزان باشد و در ساخت مدارس بايد به ويژگي هاي روحي و رواني دانش آموزان توجه شود.

وي افزود: البته فضاي مدرسه، زماني در فرآيند تعليم و تربيت موثر است كه معلمان نيز به جاي روش هاي سنتي در امر تدريس از روش هاي نوين استفاده كنند .  

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه