پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: mRpe4ZSE     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ ۱۶:۲۱:۲۹     
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش:

قصه‌گویان کانون، با طرح «کانون مدرسه » بار دیگر به مدرسه‌ها می‌روند

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش از ادامه‌ همکاری معاونت پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش با مربیان کانون پرورش فکری جهت ترویج فرهنگ قصه‌گویی خبرداد، گفت: قصه‌گویان کانون، با طرح «کانون مدرسه » بار دیگر به مدرسه‌ها می‌روند.

به گزارش مركزاطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از کانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان، مهدی علی‌اکبرزاده، با بيان اين كه مربیان کانون در قالب طرح «کانون مدرسه» در مدرسه ها حضور مي يابند، اظهاركرد: طرح «هفته قصه‌گویی» در مدارس شهر تهران با موفقیت برگزار شد.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش تصريح كرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان یکی از بازوهای پرتوان، آموزش و پروش را در زمینه فعالیت‌های فرهنگی هنری و تربیت اجتماعی کودکان و نوجوانان ياري خواهد كرد.

وي به امضاي تفاهم نامه با كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان اشاره كرد و افزود: معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت  آموزش و پرورش در جهت همسوسازی فعالیت‌هاي خود با كانون و استفاده از قابلیت‌های موجود حركت خواهد كرد.

علي اكبرزاده به برگزاري هفته «قصه‌گویی» در زیر مجموعه‌ی طرح «کانون مدرسه» اشاره و خاطرنشان كرد: حضور مربيان كانون در مدارس زمینه خوبی براي انتقال سنت قصه‌گویی به خانواده‌هاست و هر چقدر والدین به قصه‌گویی به عنوان ابزاری تربیتی باور داشته باشند از قصه بیشتر استفاده خواهد شد.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به مضرات دنیای مجازی، گفت: در فضای امروزکه دنیای مجازی به خانه‌ها راه یافته، شاید قصه‌گویی بتواند خانواده‌ها را به هم نزدیک کند .

وي ادامه داد: آموزش مکمل پرورش است، و ما بر روی هر مهارت و فعالیت تربیتی که کار کنیم، قطعا ضرورت و نیازآن وجود دارد.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه