پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: ZJXTFyDZ     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ ۰۹:۲۲:۵۷     
هم‌زمان با اجرای طرح« کانون مدرسه» انجام شد:

سفر دانش‌آموزان به شهرهای باستانی در کارگاه‌ سفالگری

دانش‌آموزان مدارس نقده در استان آذربایجان غربی با حضور درکارگاه‌های سفالگری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با آثار و شهرهای باستانی کشور آشنا شدند.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از کانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان، هم‌زمان با اجرای طرح «کانون مدرسه» در نقده دانش‌آموزان مدارس این شهرستان در کنار مربیان خود با تلفیق سه شیوه ورقه‌ای، فتیله‌ای و فشاری از دل گِل‌های بی‌جان، ظروف سفالی را جان بخشیدند و با شهرهای باستانی و آثار این شهرها آشنا شدند.

بر اين اساس؛ آشنایی با زندگی امام‌رضا(ع) در مسیر آموزش مؤثر درس‌های کتاب هدیه‌های آسمانی در قالب فعالیت‌های قصه‌گویی، کاردستی و سفالگری نیز در بخش دیگری از طرح« کانون مدرسه» صورت گرفت.

اين گزارش مي افزايد؛ دانش‌آموزان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نقده، درس‌های کتاب فارسی ـ درس قید حالت ـ را به وسیله ساخت ماسک‌های کاغذی توسط مربیان این مرکز فرهنگی و هنری آموختند و سپس جمله‌های خود را تبدیل به قصه و آن را در قالب نمایش خلاق اجرا کردند.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه