پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: GdigEKKT     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ ۱۹:۰۴:۳۷     

تأييد ضرب و شتم يكي از معلمان شهرستان شوش از سوي ولي دانش آموز/ پيگيري قضايي موضوع توسط مراجع ذي صلاح

ضرب و شتم يكي از معلمان آموزشگاه هاجر روستاي سيد عباس بخش شاوور شهرستان شوش از سوي ولي دانش آموز تأييد شد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، در جوابيه اي كه به نقل از آموزش و پرورش خوزستان در مورد خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم یکی از معلمان آموزشگاه هاجر روستای سید عباس بخش شاوور شهرستان شوش تهيه شده ،آمده است : اصل موضوع ضرب و شتم همکار فرهنگی صحت دارد ، اين امر به دنبال دعوت از اولیاي دانش آموز به مدرسه براي بررسي مسائل انضباطی صورت گرفته كه به دنبال آن مادر دانش آموز اقدام به درگیری و ضرب و شتم معلم مدرسه نموده است.

براساس اين گزارش، در پي اين حادثه، رئيس آموزش و پرورش منطقه و واحدهای مسئول بلافاصله با حضور درآموزشگاه پیگیر موضوع مي شوند و پرونده قضایی در جهت شکایت از مادر دانش آموز در مراجع ذی صلاح تشکیل مي گردد.

در اين اطلاعيه آمده است: اخبار منتشر شده در فضای مجازی، مبنی بر سقط جنین همکار فرهنگی، شکستن پای وي و تعطیلی آموزشگاه به هیچ عنوان صحت ندارد .

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه