پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: hStyNwUS     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ ۱۲:۴۸:۳۴     
وزير آموزش و پرورش :

دانشگاه فرهنگيان ركن اصلي آموزش و پرورش است

وزير آموزش و پرورش، دانشگاه فرهنگيان را ركن اصلي آموزش و پرورش دانست.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، عصر روز گذشته فخرالدين دانش آشتياني در جلسه هيئت رئيسه دانشگاه فرهنگيان گفت: موضوع كارورزي دانشجو معلمان از مسائل بسيار مهم است كه بايد تمهيدات لازم براي آن انديشيده شود تا دانشجو  معلمان بتوانند در فضاي مدرسه ، دوره كارورزي خود را بگذرانند.

وي دانشگاه فرهنگيان را ركن اصلي آموزش و پرورش دانست و افزود: هرچه در جهت تحقق اهداف و رسالت دانشگاه فرهنگيان تلاش كنيم، نتيجه آن را در مدارس برداشت خواهيم كرد.

دكتر دانش آشتياني با اشاره به كمبود فضاهاي دانشگاه فرهنگيان اظهار كرد: تلاش مي كنيم رديف مالي براي نوسازي و تجهيز دانشگاه هاي فرهنگيان در بودجه تعيين شود تا اين مشكل برطرف شود.

شايان ذكراست، در اين نشست اعضاي هيئت رئيسه دانشگاه فرهنگيان ، همچنين مديران دانشگاه هاي فرهنگيان استان ها نيز كه از طريق ويدئو كنفرانس در جلسه شركت داشتند، مشكلات و مسائل فضاهاي اين دانشگاه را مطرح نمودند و درباره رفع آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه