پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: MDmXz4VV     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۷:۵۰:۱۰     
قائم مقام دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش:

اختتامیه هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در قزوین برگزار می شود

قائم مقام دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: اختتامیه هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در قزوین برگزار می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان قزوين، سيد سعيد بديعي در مراسم اختتامیه چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم رشدکه در تالار شهر الوند برگزار شد، بر سیاست برون سپاری فعالیت های سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تأکید کرد، افزود: با توجه به توانمندی استان قزوین در برنامه ریزی و اجرای جشنواره های استانی و کشوری، در نظر داریم مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی را به این استان واگذار نماییم.

قائم مقام دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش استفاده از رسانه های مختلف و فناوری های نوین آموزشی را مهم ترین عامل ایجاد نشاط در کلاس دانسته و خاطر نشان کرد: یکی از سیاست های سازمان پژوهش و برنامه ریزی برای استفاده از فناوری های نوین و امکانات کلاس های هوشمند، تولید محتوای آموزشی مناسب و مورد نیاز دانش آموزان است.

وي خاطرنشان کرد: با حضور پر رنگ معلمان و فرهنگیان بتوانیم بخش عمده ای از نیاز کشور در حوزه محتوای الکترونیکی را تأمین نماییم.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه