پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۷:۵۰:۱۰
کدمطلب: MDmXz4VV
قائم مقام دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش:
اختتامیه هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در قزوین برگزار می شود

قائم مقام دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: اختتامیه هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در قزوین برگزار می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان قزوين، سيد سعيد بديعي در مراسم اختتامیه چهل و ششمین جشنواره بین المللی فیلم رشدکه در تالار شهر الوند برگزار شد، بر سیاست برون سپاری فعالیت های سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تأکید کرد، افزود: با توجه به توانمندی استان قزوین در برنامه ریزی و اجرای جشنواره های استانی و کشوری، در نظر داریم مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی را به این استان واگذار نماییم.

قائم مقام دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش استفاده از رسانه های مختلف و فناوری های نوین آموزشی را مهم ترین عامل ایجاد نشاط در کلاس دانسته و خاطر نشان کرد: یکی از سیاست های سازمان پژوهش و برنامه ریزی برای استفاده از فناوری های نوین و امکانات کلاس های هوشمند، تولید محتوای آموزشی مناسب و مورد نیاز دانش آموزان است.

وي خاطرنشان کرد: با حضور پر رنگ معلمان و فرهنگیان بتوانیم بخش عمده ای از نیاز کشور در حوزه محتوای الکترونیکی را تأمین نماییم.

به اشتراک بگذارید :