پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: xNM5Jm2v     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۷:۵۷:۴۵     
مدیرکل آموزش وپرورش استان ایلام خبرداد:

رقابت 344 نفر درمسابقات علمی عملی و علمی -کاربردی شاخه های فنی حرفه ای و کار دانش

مدیرکل آموزش وپرورش استان ایلام از رقابت 344 نفر درمسابقات علمی عملی و علمی -کاربردی هنرجویان شاخه های فنی حرفه ای وکار دانش در مرحله استانی خبرداد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان ایلام، علی بیرانوند گفت: در این مسابقات با شرکت تعداد 214 نفر در رشته کاردانش و 130 نفر در رشته ی فنی و حرفه ای مجموعا در 35 رشته با حضور هنرجویان دختر و پسر در سراسر استان برگزار شد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان ایلام افزود: این مسابقات در راستای ارتقاء سطح کیفی آموزش های علمی و عملی هنرجویان ، ارزیابی کیفیت آموزش های تخصصی اعم از نظری و کارگاهی، ایجاد انگیزه لازم برای جذب و هدایت استعداد ها ، خلاقیت ها و توانمندی هنرجویان در یک رقابت سالم و سازنده برگزار می شود.

وي اظهاركرد: رشد و شکوفایی استعداد ها و خلاقیت های هنرجویان، توسعه و تعالی رشته های مختلف شاخه فنی و حرفه ای، جلب همکاری و حمایت دست اندر کاران امور اقتصادی و اشتغال، شناسایی نقاط قوت و ضعف هنر جویان به منظور بهبود شایستگی های غیر حرفه ای در آنان، توسعه فرهنگ فراگیری علم توأم با عمل برای جوانان کشور و تقویت شوق یادگیری و یاددهی برای تعالی هنرجویان و هنرآموزان را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره ها برشمرد.

وي یادآور شد: از این تعداد شرکت کننده در شاخه کار دانش 104 نفر و در شاخه فنی وحرفه ای 76 نفر درمرحله عملی جهت راهیابی به مرحله کشوری به رقابت می پردازند.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه