پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: QSSgCuXo     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۸:۰۴:۳۳     
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد:

ارائه خدمات آموزشي و باليني به يك هزار 252 دانش آموز با نيازهاي ويژه در استان

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از ارائه خدمات آموزشي و باليني به يك هزار 252 دانش آموز با نيازهاي ويژه در استان خبرداد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان بوشهر؛ ناصرکرمی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با تشریح اقداماتی که در زمینه آموزش و پرورش استثنایی در استان صورت گرفته است اظهار کرد: توسعه فضاهای آموزشی از محل اعتبارات خیرین مدرسه ساز از جمله اقدامات مهمی است که در دولت کنونی روی داده و می توان به قطعیت گفت: در 3سال دولت تدبیر و امید معادل کل تاریخ آموزش و پرورش استثنایی در استان، فضای آموزشی ایجاد شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود:  1252 نفر دانش آموزاستثنایی در استان داریم که خدمات آموزشی و بالینی به آن ها داده می شود.

وي با اشاره به این که امسال 22هزار دانش آموز بدو تحصیل مورد سنجش قرار گرفته است تصریح کرد: استان بوشهر بعد از استان های تهران و البرز در زمینه سنجش هوش تحصیلی در جایگاه سوم کشورقرار دارد.

کرمی با اشاره به مشکلات متعدد به ویژه مساله ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی خواستار مشارکت بخش های جامعه و سازمان ها به ویژه شهرداری ها شدند.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه