پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۸:۰۴:۳۳
کدمطلب: QSSgCuXo
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد:
ارائه خدمات آموزشي و باليني به يك هزار 252 دانش آموز با نيازهاي ويژه در استان

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از ارائه خدمات آموزشي و باليني به يك هزار 252 دانش آموز با نيازهاي ويژه در استان خبرداد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان بوشهر؛ ناصرکرمی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با تشریح اقداماتی که در زمینه آموزش و پرورش استثنایی در استان صورت گرفته است اظهار کرد: توسعه فضاهای آموزشی از محل اعتبارات خیرین مدرسه ساز از جمله اقدامات مهمی است که در دولت کنونی روی داده و می توان به قطعیت گفت: در 3سال دولت تدبیر و امید معادل کل تاریخ آموزش و پرورش استثنایی در استان، فضای آموزشی ایجاد شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود:  1252 نفر دانش آموزاستثنایی در استان داریم که خدمات آموزشی و بالینی به آن ها داده می شود.

وي با اشاره به این که امسال 22هزار دانش آموز بدو تحصیل مورد سنجش قرار گرفته است تصریح کرد: استان بوشهر بعد از استان های تهران و البرز در زمینه سنجش هوش تحصیلی در جایگاه سوم کشورقرار دارد.

کرمی با اشاره به مشکلات متعدد به ویژه مساله ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی خواستار مشارکت بخش های جامعه و سازمان ها به ویژه شهرداری ها شدند.

به اشتراک بگذارید :