پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۱۵:۰۰:۲۲
کدمطلب: arXca2Mk
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز:
بیش از 49 هزار دانش آموز البرزی تحت پوشش برنامه ملی شهاب قرار دارند

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: 49 هزار و 331 دانش آموز ابتدایی این استان تحت پوشش برنامه ملی شهاب قرار دارند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان البرز، خسرو ساکی گفت: 49 هزار و 331 دانش آموز ابتدایی این استان تحت پوشش برنامه ملی شهاب قرار دارند.

وی گفت:هدف از ارائه خدمات برنامه ملی شهاب را شناسایی و هدایت استعداد های برتر در پایه های چهارم، پنجم و ششم ابتدایی درمدارس ذکر کرد و افزود برنامه ملی شهاب با توجه به سومین سالگرد اجرایی شدنش در 726 مدرسه ابتدایی این استان در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: با توجه به اهمیت شناسایی استعداد های برتر، امیدواریم در مهر ماه 1406 همه دانش آموزان پایه های چهارم تا دوازدهم این استان همانند سایر مناطق کشور تحت پوشش این برنامه ملی قرار گیرند.
ساکی با اشاره به آغاز برنامه ملی شهاب از سال 92 نواحی یک و دو آموزش و پرورش کرج اضافه کرد: هم اکنون این برنامه در نواحی 4 گانه آموزش و پرورش کرج و شهرستان های اشتهارد و نظرآباد در حال اجراست.
مدیرکل آموزش و پرورش البرز یاد آور شد: همه معلمان پایه های چهارم تا ششم ابتدایی باید در دوره آموزشی - تخصصی برنامه ملی شهاب شرکت کنند تا روند استعداد یابی به موقع در کلاس های درس به خوبی انجام شود.
ساکی گفت: برای برنامه ملی شهاب دانش آموزان پایه های چهارم ، پنجم و ششم ابتدایی در 6 هزار و 500 کلاس درس درنواحی و مناطق هشتگانه آموزش و پرورش تحت پوشش قرار گرفته اند  و در این برنامه دوره آموزشی برای آموزگاران، مدیران، معاونان پرورشی و اجرایی مدارس، دانش آموزان و اولیاء برنامه ریزی و تدوین شده است.
 

به اشتراک بگذارید :