پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: 8TzJcVQ1     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۱۵:۰۵:۳۸     
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی خبرداد:

پرداخت هزینه جراحی دانش آموز معلول برازجانی

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در دیدار با حسین استواریان دانش آموز قطع نخاعی در شهر برازجان از پرداخت هزینه جراحی این بیمار خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از بوشهر؛ مجید قدمی ضمن بازدید از محل زندگی و تحصیل دانش آموز هفت ساله برازجانی افزود: این روند خوب یادگیری در حسین نشان می دهد که علاوه بر اینکه معلمی بسیار سخت کوش و خلاق دارد، دانش آموزی است که از نبوغ و استعداد بالا نیز بهره مند است.

قدمی تصریح کرد: امیدواریم با عمل جراحی بخشی از مشکل این کودک مرتفع شود و ما در پرداخت هزینه این عمل جراحی خانواده اش را حمایت می کنیم.

وی، از مساعدت در زمینه خرید امکانات توانبخشی و حرکتی برای این دانش آموز تا سقف 10میلیون ریال خبرداد و افزود: به منظور تشویق و تقویت روحیه وی، کمک هزینه سفر مشهد مقدس مادر و مربی او را پرداخت می کنیم.

گفتنی است؛ حسین استواریان کودک هفت ساله برازجانی که در 2 سالگی بر اثر سانحه رانندگی دچار ضایعه کامل نخاعی شده است، در پنج سال اخیر بصورت خوابیده زندگی می گذراند و آموزش او را معلمش در منزل انجام می دهد.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه