پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: 8WzFdncG     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۱۵:۱۲:۳۰     
با حضور رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور؛

مجتمع توانبخشی دانش آموزی دشتستان به بهره برداری رسید

آیین افتتاح و بهره برداری از مجتمع توانبخشی دانش آموزی رازی با حضور معاون وزیر و رییس سازمان استثنایی آموزش و پرورش کشور برگزار شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان بوشهر؛ مجتمع توانبخشی رازی در زمینی با مساحت 600 مترمربع و زیربنای 200 مترمربع توسط بانی خیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز و با همت آموزش و پرورش استان ساخته شده است.

مجید قدمی در این آیین اظهار کرد: آموزش و پرورش کار با انسان است و کار با انسان سخت است، به این دلیل که انسان جهانی ناشناخته است. اگر با همین تعریف وارد آموزش و پرورش با نیازهای ویژه شویم که دانش آموز مشکلات بینایی، شنوایی و غیره نیز دارد این کار سخت تر می شود.

رییس سازمان استثنایی آموزش و پرورش کشور تاکید کرد: اگر آموزش و پرورش نبود فقط معلولیت بود اما الان و با وجود این آموزش ها توانمندی های این دانش آموزان نمایان شده که این حاصل عشق معلمان است.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه