پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: U7xttwzU     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۱۵:۱۶:۱۸     
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:

اجرای طرح کنترل آسیب های اجتماعی در مدارس خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از اجرای طرح کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در مدارس خوزستان خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از خوزستان، محمد تقی زاده با تاکید بر ضرورت آموزش مهارت های اجتماعی به نوجوانانی که در دوره متوسطه اول تحصیل می کنند، گفت: حدود 34 هزار و 637  دانش آموز دختر در پایه هفتم، 35 هزار و 838 دانش آموز پسر در پایه هشتم تحصیل می کنند که جامعه هدف در این طرح هستند. همچنین،  76 هزار و 951 دانش آموز دختر و پسر در پایه نهم در خوزستان مشمول این طرح می شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: دانش آموزان پایه ششم و نهم در محور پیشگیری از اعتیاد و همه دانش آموزان دختر پایه هفتم و پسر پایه هشتم در محور پیشگیری از طلاق و مخاطرات مرتبط آموزش های لازم را می بینند.

تقی زاده در مورد مهارت های ویژه دانش آموزان پسر پایه هشتم و دختران پایه هفتم آموزش عنوان کرد: چهار جلسه آموزشی مهارت های خودمراقبتی، شناخت تغییرات دوره بلوغ، عفاف و حجاب و مدیریت هیجانات برای دانش آموزان برگزار می شود.

گفتنی است این طرح زیر نظر اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان برگزار می شود.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه