پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۱۵:۳۲:۱۴
کدمطلب: fZcwGxHd
مدیر کل آموزش و پرروش استان آذربايجان شرقي خبر داد:
ديدار جمعي از فرهنگيان و دانش آموزان با مقام معظم رهبري

مدیر کل آموزش و پرروش استان آذربايجان شرقي از ديدار جمعي از فرهنگيان و دانش آموزان با مقام معظم رهبري به مناسبت گرامي داشت قيام 26 بهمن 1356 مردم تبريز خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی گفت: با تلاش و همکاری شما خیرین، بحث مدرسه سازی و مدرسه یاری در آذربایجانشرقی در دولت تدبیر و امید چشمگیر بوده است.

مدیر کل آموزش و پرروش استان از دیدار جمعی از فرهنگیان و دانش آموزان آذربایجانشرقی با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به مناسبت گرامیداشت قیام 29 بهمن 1356 مردم تبریز خبر داد و افزود: منویات رهبری همواره سرلوحه تمام برنامه ریزی ها و اقدامات دستگاه تعلیم وتربیت استان است.

پاشایی با بیان اینکه دیدگاه دستگاه تعلیم و تربیت آذربایجانشرقی حمایت و تقویت خیرین مدرسه ساز است افزود: تلاش ما هموار کردن مسیر برای جذب کمک حداکثری آحاد ملت جهت حل مشکلات موجود است.

وی تصریح کرد: یکی از اقدامات خوب خیرین در استان مدرسه سازی در مناطق محروم بوده و در این سه سال گذشته بسیاری از نیازهای آموزش و پرورش در امر مدرسه سازی با حمایت های نماینده ولی فقیه در استان، استاندار آذربایجانشرقی و خیرین مرتفع شده است.

مدیر کل آموزش و پرروش استان با اشاره به اینکه وظیفه ما در وهله اول ورود به مناطق آسیب پذیر شهر تبریز است، افزود: هدف ما بایستی کمک به دانش آموزان مناطق محروم برای رساندن آنها به شرایط ایده آل باشد.

پاشایی با اشاره به اینکه میثاق ما در مجموعه آموزش وپرورش بایستی کار، تلاش، اراده وهمت باشد خاطر نشان ساخت: رمز موفقیت هر سیستمی نظم وانضباط، تلاش و ایمان است.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی تاکید کرد: از 15 تیر ماه  تا اول مهرماه، نزدیک 62 نمازخانه در سطح استان افتتاح شده که این امر گویای کارنامه روشن دستگاه تعلیم تربیت استان در دولت تدبیر وامید است.

به اشتراک بگذارید :