پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: VIN5BDN9     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۳:۲۰:۴۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۸۵
مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان :

تاکنون بیش از 5 هزار و 217 نفر روز میهمان در ستاد های اسکان استان پذیرش شده اند

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت : در سومین روز فعالیت مراکز پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی در استان ، بیش از 5 هزار و 217 نفر روز میهمان در مراکز اقامتی استان پذیرش شده اند .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان کردستان، رشید قربانی با اعلام این خبر گفت: از ابتدای فعالیت ستاد های اسکان استان تا کنون هزار  و 537 نفر میهمان در قالب 348 خانوار در مراکز اقامتی آموزش و پرورش کردستان پذیرش و اسکان داده شده اند که این تعداد شامل 5 هزار و 217 نفر روز میهمان می باشد .

مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان افزود: در نوروز 96 تعداد 17 مرکز پذیرش در سطح شهرستان ها و مناطق استان برای ارائه خدمات و تسهیلات سفر به میهمانان فرهنگی پیش بینی شده است که از این تعداد سه  مرکز در سنندج مستقر می باشد .

وی افزود: در نوروز 96 تعداد 238 مدرسه با دو هزار و 274 کلاس و اتاق برای اسکان میهمانان فرهنگی مهیا شده است و حدود 600 نفر به عنوان عوامل اجرایی در مراکز پذیرش و اسکان به میهمانان و مسافران نوروزی خدمات ارائه می دهند .

گفتنی است؛ فعالیت مراکز پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی در مراکز اقامتی آموزش و پرورش کردستان از روز جمعه 27 اسفند ماه 95 آغاز شده است .

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه