پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: 1RGw7ApV     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۰۸:۱۳:۵۳     
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان قزوین:

راهيابي دانش آموز قزوينی به مسابقات بين المللي قرآن دانش آموزان جهان اسلام

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان قزوین گفت: معصومه حميدي دانش آموز دوره دوم متوسطه استان قزوین در رشته قرائت به پنجمين دوره مسابقات بين المللي قرآن دانش آموزان جهان اسلام راه یافت.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان قزوين، حجت الاسلام علی انصاری با اشاره به درخشش دانش آموزان استان در مسابقات قرآن، عترت و نماز گفت: معصومه حميدي دانش آموز دوره دوم متوسطه استان قزوین در رشته قرائت به پنجمين دوره مسابقات بين المللي قرآن دانش آموزان جهان اسلام راه یافت.

وی افزود: پنجمين دوره مسابقات بين المللي قرآن دانش آموزان جهان اسلام پس از 18 سال  وقفه با همكاري سازمان اوقاف و امور خيريه و وزارت آموزش و پرورش از 30 فروردين تا 6 ارديبهشت ماه سال 96 در مصلي بزرگ تهران برگزار مي شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان قزوین خاطر نشان کرد: این دانش آموز از استان قزوين به عنوان نماينده جمهوري اسلامي ايران به اين دوره از مسابقات راه يافت .

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه