پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۰۸:۴۹:۲۶
کدمطلب: oy3C1RcR
رقابت بیش از 2 هزار دانش‌آموز در مسابقه قرآنی استان در ساری

سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش مازندران در بخش دختران و پسران با شرکت بیش از 2 هزار دانش آموز ۲۸ و 29 فروردین‌ماه در اردوگاه شهدای دانش‌آموزی بادله ساری برگزار شد.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان مازندران؛ این دوره از مسابقات با حضور هزار دانش آموز دختر و بیش از هزار دانش آموز پسر در دو بخش آوایی و پژوهشی برگزار شد که بخش آوایی شامل رشته‌های قرائت، حفظ، اذان و مداحی و بخش پژوهشی شامل رشته‌های مفاهیم نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام و انشای نماز است.

اين گزارش مي افزايد؛ بخش خواهران در روز 28 فروردین با حضور هزار دانش آموز قرآنی و بخش برادران در روز  ۲۹ فروردین با حضور هزار و ۴۵۰ دانش‌آموز پسر در رشته های پژوهشی و آوایی برگزار شد.

بر اساس اين گزارش؛ قطب دوم مسابقات آموزش و پرورش مازندران در اردوگاه شهید میرزا کوجک خان رامسر هفتم و هشتم  اردیبهشت ماه  با حضور هزار دانش‌آموز پسر و دختر برگزار می‌شود.

گفتني است؛ پس از اتمام مسابقات قطب یک و دو حدود ۱۰۸ نفر از منتخبین برای رقابت با سایر دانش آموزان استان‌های دیگر به مرحله کشوری راه می یابند.

به اشتراک بگذارید :