پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: c5r1by2e     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۰۹:۰۷:۵۲     
استاندار همدان عنوان کرد:

آموزش و پرورش در آگاهی ‌بخشی به جامعه بسیار اثرگذار است

استاندار همدان گفت: آموزش و پرورش درآگاهی ‌بخشیدن به جامعه بسیار اثرگذار است.

 به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان همدان، محمدناصر نیکبخت در مراسم تجلیل از برگزیدگان استان در پرسش مهر ریاست جمهوری اظهارکرد: امنیت، لازمه‌ی شکل‌گیری یک حکومت بوده و خشنونت حاصل نا ‌امنی و بی‌نظمی است.

وی با بیان این که امنیت نیاز استراتژیک بنیادین هر جامعه است، افزود: مهم ترین موضوع بعد از امنیت، توجه به معیشت و بهداشت و رفاه است که برای هر جامعه ضروری است.

نیکبخت با بیان این که دین ما دین رحمت و رأفت است، تصریح کرد: رئیس جمهور در ابتدای به دست گرفتن سکان ریاست جمهوری در سازمان ملل سخنانی را مبنی بر جهان عاری از تروریسم و خشونت علیه بشر مطرح کرد، نتیجه این بیزاری این است که جامعه ایران با خشونت میانه‌ای ندارد.

وی با تأکید بر این که آموزش و پرورش در آگاهی‌ بخشیدن  به جامعه اثرگذار است،خاطرنشان کرد: همه روسای جمهور کشور درس‌آموخته آموزش و پرورش بوده و پرورش یافته این مکان مقدس هستند.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه