پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: 4G7norUS     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۰:۰۳:۱۷     
مدیرکل آموزش وپرورش استان چهار محال وبختیاری خبر داد:

وجود 18هزار رأی اولی در استان چهارمحال و بختیاری

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: حدود 18 هزار نفر از دانش‌آموزان استان برای نخستین بار در عرصه انتخابات شرکت خواهند نمود.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان چهارمحال و بختیاری، بهروز امیدی در همایش رأی اولی‌های آموزش و پرورش در جمع مسئولان و دانش‌آموزران استان، اظهارکرد: یکی از سوادهایی که دانش‌آموزان باید بیاموزند سواد سیاسی است.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اشاره به این که دانش‌آموزان مهارت‌ و سوادهای متعددی درآموزش و پرورش می‌آموزند، افزود: حدود 18 هزار نفر از دانش‌آموزان استان برای نخستین بار، بلوغ سیاسی و حضور در عرصه‌های اجتماعی همانند انتخابات را جشن گرفته‌اند.

وی گفت: با برنامه‌های پیش‌بینی شده و بررسی‌های صورت گرفته، شور و نشاط رأی اولی‌ها برای حضور در انتخابات پیش‌رو مطلوب ارزیابی می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: امید است در 29 اردیبشت ماه جاری دانش‌آموزان درکنار سایر اقشار جامعه با شور، نشاط و شعور سیاسی برگ زرین دیگری را برای کشور رقم زنند و بلوغ سیاسی خود را به نمایش بگذارند.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه