پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۲:۳۳:۴۸
کدمطلب: eEo94IDC
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد:
فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب آموزش و پرورش می باشد

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب آموزش و پرورش می باشد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش به نقل از استان یزد، احمد شیرزاد گفت: پرسنل آموزش و پرورش و معلمان استان همگی از افراد متدین و با تقوا هستند و هرگز اجازه نخواهند داد که مسائل خلاف اخلاق  به صورت برنامه ای وارد آموزش و پرورش شود،

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد تصريح كرد: برخی با پخش شایعات بی اساس و به دور از اخلاق اسلامی و انسانی دنبال ارزش زدایی از آموزش و پرورش هستند.

وي با تأکید بر این که مبنای عمل ما در آموزش و پرورش سند تحول بنیادین است، افزود:  باید  فرصت های تربیتی باکیفیت را برای فرزندان میهن اسلامی فراهم کنیم.

 شيرزاد تصریح کرد: خانواده هایی که ازنزدیک فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس را رصد می کنند  شاهد تلاش مدیران، معلمان و مربیان برای ترویج فرهنگ غنی اسلامی و قرانی در مدارس هستند و نیک می دانند هیچکدام از فضاسازی ها ی این روزها واقعیت ندارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان يزد افزود: درست نیست که برای اغراض سیاسی و جناحی و درفضای غبارآلود انتخابات فضای فرهنگی را با شایعات بی اساس آلوده کنیم و اعتماد خانواده ها را به تلاشگران صحنه ادب و تربیت سست نماییم.

شیرزاد شایعه ممنوعیت فعالیت های قرآنی در مدارس ابتدایی و پیش دبستانی را از اساس کذب محض خواندوخاطرنشان کرد:  بهتر است افراد برای هرگونه قضاوت به اسناد موجود در آموزش و پرورش مراجعه کنند.

این مسئول  بابیان این که درباره سند 2030 سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) فصل الخطاب است، افزود:  همانگونه که ریاست جمهور و وزیرآموزش و پرورش فرمودند، به ملت شریف ایران اطمینان می دهیم که وزارت آموزش و پرورش صرفا برمبنای فرهنگ اسلامی- ایرانی خود و در چهارچوب قوانین و اسناد بالادستی حرکت خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید :