پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: eEo94IDC     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۲:۳۳:۴۸     
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد:

فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب آموزش و پرورش می باشد

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری فصل الخطاب آموزش و پرورش می باشد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش به نقل از استان یزد، احمد شیرزاد گفت: پرسنل آموزش و پرورش و معلمان استان همگی از افراد متدین و با تقوا هستند و هرگز اجازه نخواهند داد که مسائل خلاف اخلاق  به صورت برنامه ای وارد آموزش و پرورش شود،

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد تصريح كرد: برخی با پخش شایعات بی اساس و به دور از اخلاق اسلامی و انسانی دنبال ارزش زدایی از آموزش و پرورش هستند.

وي با تأکید بر این که مبنای عمل ما در آموزش و پرورش سند تحول بنیادین است، افزود:  باید  فرصت های تربیتی باکیفیت را برای فرزندان میهن اسلامی فراهم کنیم.

 شيرزاد تصریح کرد: خانواده هایی که ازنزدیک فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس را رصد می کنند  شاهد تلاش مدیران، معلمان و مربیان برای ترویج فرهنگ غنی اسلامی و قرانی در مدارس هستند و نیک می دانند هیچکدام از فضاسازی ها ی این روزها واقعیت ندارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان يزد افزود: درست نیست که برای اغراض سیاسی و جناحی و درفضای غبارآلود انتخابات فضای فرهنگی را با شایعات بی اساس آلوده کنیم و اعتماد خانواده ها را به تلاشگران صحنه ادب و تربیت سست نماییم.

شیرزاد شایعه ممنوعیت فعالیت های قرآنی در مدارس ابتدایی و پیش دبستانی را از اساس کذب محض خواندوخاطرنشان کرد:  بهتر است افراد برای هرگونه قضاوت به اسناد موجود در آموزش و پرورش مراجعه کنند.

این مسئول  بابیان این که درباره سند 2030 سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) فصل الخطاب است، افزود:  همانگونه که ریاست جمهور و وزیرآموزش و پرورش فرمودند، به ملت شریف ایران اطمینان می دهیم که وزارت آموزش و پرورش صرفا برمبنای فرهنگ اسلامی- ایرانی خود و در چهارچوب قوانین و اسناد بالادستی حرکت خواهد کرد.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه