پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: qIvBHIQp     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۳:۰۰:۰۰     
مدیرکل آموزش و پرورش سمنان:

انتشار خبر جعلی اجرای سند آموزش 2030 یونسکو در ایران توهین به معلمان انقلابی است

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: انتشار خبر جعلی اجرای سند آموزش 2030 یونسکو در ایران توهین به نیروهای انقلابی وزارت آموزش و پرورش و معلمان و ظلمی بزرگ و غیرقابل باور در حق دانش آموزان کشور است.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش به نقل از استان سمنان، محمدرضا جهان افزود: در دولت یازدهم در بحث تحول سند بنیادین آموزش زحمات فراوانی کشیده شد و انتشار خبرهای کذب و غیر قابل باور در رابطه با اجرای سند 2030 یونسکو در ایران بی احترامی به فرهیختگان و فرهنگیان ایران است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان خاطرنشان کرد: در دولت یازدهم سالانه میلیون ها نفر از دانش آموزان مومن و انقلابی ایران اسلامی به درخواست وزارت آموزش و پرورش از طریق کاروان های راهیان نور به مناطق جنگی اعزام شدند و باید با انتشار دهندگان این خبرها برخورد جدی شود.

وی اظهاركرد : سالانه تعداد قابل توجهی از فرزندان مسلمان،مومن و انقلابی ایران اسلامی در مدارس جشن تکلیف را برگزار می کنند و همواره این رویکردهای ارزشمند برای ساماندهی جوانان مومن و انقلابی در آینده مدنظر این وزارتخانه بوده است.

جهان تصریح کرد: وزارت آموزش و پرورش بیشترین تاثیر را در حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس داشته است و همواره رعایت شئونات اسلامی در مدارس ترویج می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان این که انتشار دهندگان این خبرهای جعلی درآستانه برگزاری باشکوه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا درصدد تخریب نظام جمهوری اسلامی هستند، گفت: نباید برای جلب آرای مردم از هر ابزاری استفاده کرد و خدامحوری و رعایت تقوا در محور برنامه های این نامزدها باشد.

جهان خاطرنشان کرد: انتشاردهندگان این خبرهای جعلی با انتشار شب نامه و بیانیه هایی می گویند که وزارت آموزش و پرورش درصدد ترویج رسوايی گری و آموزش های جنسی در مدارس اسلامی و دینی ایران است که باید به حال چنین افرادی که خبرهای جعلی که پایه های نظام را سست می کند تاسف خورد.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه