پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: JXNy60Sk     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ ۱۶:۱۹:۳۲     
تكذيبيه

خريد و فروش سئوالات امتحانات نهايي در شبكه هاي مجازي تكذيب شد

از سوي رئيس مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش خبر « خريد و فروش سئوالات امتحانات نهايي در شبكه هاي مجازي » تكذيب شد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، عبدالرسول عمادي با اشاره به انتشار خبري كه باعنوان « خريد و فروش120هزار توماني سئوالات امتحان نهايي درشبكه هاي مجازي از شايعه تا واقعيت» اظهاركرد: با هماهنگي پليس فتا سايت‌هايي كه خبر فروش سئوالات امتحانات نهايي را منتشر كرده‌اند و از آن طريق مبادرت به خريد و فروش سئوالات امتحاني مي كنند برخورد خواهد شد .

وي افزود: رفتار اين سايت‌ها مصداق كلاهبرداري و شيادي است بنابراين به شهروندان، خانواده ها ودانش آموزان توصيه مي شود در دام كلاهبرداران گرفتار نشوند .

عمادي تصريح كرد: هر نوع سئوالي كه توسط سايت هاي مدعي به معرض فروش گذاشته شده، مربوط به سنوات گذشته و امتحانات نهايي بوده كه تاريخ برگزاري آنها سپري شده است .

رئيس مركز سنجش آموزش و پرورش خاطر نشان كرد: به دانش آموزان اطمينان مي‌دهيم كه سئوالات امتحاني در امنيت كامل در راس ساعت مقرر در دسترس آن ها قرار خواهد گرفت .

وي از دانش آموزان خواست تنها بر محتواي كتاب‌هاي درسي متمركز شوند، زيرا سئوالات امتحاني فقط از متن كتاب‌هاي درسي طراحي مي شود و دانش آموز با مطالعه دقيق مي‌تواند به طور كامل پاسخگوي سئوالات باشد.    

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه