پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۰۹:۱۱:۱۴
کدمطلب: aMN0sUO5
برپایی 30 درصد پایگاه اوقات فراغت خراسان‌شمالی در روستاها

معاون پرورشی و فرهنگي آموزش و پرورش خراسان‌شمالی از برپایی 30 درصد پایگاه اوقات فراغت در روستاها و حاشیه شهر خبرداد.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان خراسان شمالی، علی شورزاده، اظهارکرد:  طی سال جاری از 180 پایگاه اوقات فراغت استان، 30 درصدآن در سطح روستاها و حاشیه شهر برگزارمی‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگي آموزش و پرورش خراسان‌شمالی با بیان اینکه برخی از پایگاه های اوقات فراغت برای دانش آموزان حاشیه شهرها رایگان برپا می‌شود، ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی نیز برای دانش آموزان تحت حمایت خود در کلاس‌های اوقات فراغت انجام شده است.

وي با تاکید براینکه غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در مناطق محروم از اهمیت بسزایی برخوردار است، افزود: تمرکز پایگاه های اوقات فراغت در مناطق حاشیه شهر می‌تواند از بروز انواع آسیب های اجتماعی جلوگیری کند.

معاون پرورشی و فرهنگي آموزش و پرورش خراسان‌شمالی با تاکید بر اینکه امسال در برپایی کلاس‌های اوقات فراغت تمرکز بر روی مهارت آموزی است، ادامه داد: باید در کنار مسائل تربیتی و آموزشی بحث مهارت آموزی نیز مورد توجه قرار گیرد .

شورزاده ادامه داد: امسال با استفاده از ظرفیت هنرستان‌های فنی و حرفه ای مباحث آموزش مهارت در راستای اشتغال زایی به دانش آموزان پیگیری خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :