پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: xCssEkOv     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۰:۰۵:۰۲     
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی خبر داد :

برگزاری همایش ملی نقش مدرسه در شکل گیری هویت اسلامی - ایرانی در استان مرکزی

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی از برگزاری همایش ملی نقش مدرسه در شکل گیری هویت اسلامی – ایرانی با هدف تجلی بخش فرهنگ غنی اسلامی و انقلابی به عنوان یکی از کارکردهای مهم مدرسه در استان مرکزی خبر داد.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان مرکزی، شهریار فولادوندگفت: این  همایش در چهار بخش مقاله های علمی، فیلم کوتاه، تجارب آموزشی و محتوای الکترونیکی در تابستان 96 در استان مرکزی برگزار خواهد شد.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی افزود: طبق سند تحول بنیادین هویت اسلامی- ایرانی براساس مفاد سند تحول، برنامه درسی و تربیتی و شکل‌گیری هویت اسلامی-ایرانی، تبیین مبانی‌روان‌شناسی هویت، نقش تعاملی خانواده و مدرسه درشکل‌ گیری  هویت اسلامی ایرانی، فرهنگ مدرسه و شکل‌گیری هویت اسلامی-ایرانی، نقش تعاملی مدرسه و نهادهای محلی در شکل‌گیری هویت اسلامی ایرانی، نقش تعاملی رسانه و مدرسه در شکل‌گیری هویت اسلامی ایرانی، نقش مدیر و رهبری مدیر و معلمان در شکل‌گیری هویت اسلامی ایرانی و تبیین رابطه هویت اسلامی ایرانی در انسجام و امنیت ملی محورهای همایش مذکور را تشکیل می‌دهند.

فولادوند افزود: اساتید دانشگاه‌ها، دانشجویان، دانشجومعلمان، پژوهشگران و معلمان تمامی دوره‌های تحصیلی شرکت‌کنندگان این همایش هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی خاطر نشان كرد: تاکنون بیش از160 مقاله و 40 اثر در قالب محتوای الکترونیکی، فیلم کوتاه، تجارب آموزشی و محتوای ا لکترونیکی از اساتید، دبیران و دانشجویان به دبیرخانه همایش رسیده است.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه