پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۰:۰۵:۰۲
کدمطلب: xCssEkOv
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی خبر داد :
برگزاری همایش ملی نقش مدرسه در شکل گیری هویت اسلامی - ایرانی در استان مرکزی

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی از برگزاری همایش ملی نقش مدرسه در شکل گیری هویت اسلامی – ایرانی با هدف تجلی بخش فرهنگ غنی اسلامی و انقلابی به عنوان یکی از کارکردهای مهم مدرسه در استان مرکزی خبر داد.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان مرکزی، شهریار فولادوندگفت: این  همایش در چهار بخش مقاله های علمی، فیلم کوتاه، تجارب آموزشی و محتوای الکترونیکی در تابستان 96 در استان مرکزی برگزار خواهد شد.

 مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی افزود: طبق سند تحول بنیادین هویت اسلامی- ایرانی براساس مفاد سند تحول، برنامه درسی و تربیتی و شکل‌گیری هویت اسلامی-ایرانی، تبیین مبانی‌روان‌شناسی هویت، نقش تعاملی خانواده و مدرسه درشکل‌ گیری  هویت اسلامی ایرانی، فرهنگ مدرسه و شکل‌گیری هویت اسلامی-ایرانی، نقش تعاملی مدرسه و نهادهای محلی در شکل‌گیری هویت اسلامی ایرانی، نقش تعاملی رسانه و مدرسه در شکل‌گیری هویت اسلامی ایرانی، نقش مدیر و رهبری مدیر و معلمان در شکل‌گیری هویت اسلامی ایرانی و تبیین رابطه هویت اسلامی ایرانی در انسجام و امنیت ملی محورهای همایش مذکور را تشکیل می‌دهند.

فولادوند افزود: اساتید دانشگاه‌ها، دانشجویان، دانشجومعلمان، پژوهشگران و معلمان تمامی دوره‌های تحصیلی شرکت‌کنندگان این همایش هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی خاطر نشان كرد: تاکنون بیش از160 مقاله و 40 اثر در قالب محتوای الکترونیکی، فیلم کوتاه، تجارب آموزشی و محتوای ا لکترونیکی از اساتید، دبیران و دانشجویان به دبیرخانه همایش رسیده است.

به اشتراک بگذارید :