پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: Mk9CTdss     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۰۹:۴۵:۰۰     
معاون آموزش ابتدایی وزير آموزش و پرورش:

بهره گیری از هنر، برای بیان مفاهیم قرآن به کودکان از جذابیت‌های نمایشگاه بود

معاون آموزش ابتدایی وزير آموزش و پرورش گفت: بهره گیری از هنر برای بیان مفاهیم قرآن به کودکان از جذابیت‌های نمایشگاه بود.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از معاونت آموزش ابتدايي، رضوان حکیم زاده در بازدید از بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: به نظر من نمایشگاه قرآن از جذابیت بالایی برخوردار است و از زبان هنر و ادبیات برای نزدیک شدن به دنیای کودکان و بیان مفاهیم قرآنی استفاده شده است. این مهم بسیار خوشحال کننده و عالی است.

معاون آموزش ابتدایی وزيرآموزش و پرورش با ارائه پیشنهاداتی برای جذب کودکان به نمایشگاه قرآن گفت: اگر رسانه ها فعالیت ها را بیشتر منعکس کنند و مدارس بیشتر در جریان امور کارها قرار بگیرند می توان به نتایج بهتری دست یافت. درعین حال می توان با ایجاد تسهیلات برای حضور گروهی بچه ها در نمایشگاه ، انگیزه آنها را بیشتر کرد.

وي با اشاره به موفق بودن نمایشگاه قرآن درایجاد پیوند بین مردم و قرآن اذعان كرد: به نظر من این پیوند قطعا ایجاد شده است ، چراکه شاهد تداوم برگزاری نمایشگاه قرآن هستیم. طی این سال ها، نمایشگاه قرآن در همه زمینه ها برگزار شده است و هر شب در ماه رمضان، علاقه مندان از نقاط دور و نزدیک برای بازدید از نمایشگاه قرآن می‌آیند چنانکه هر شب شاهد افزایش استقبال از نمایشگاه قرآن هستیم.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه