پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۰۹:۴۵:۰۰
کدمطلب: Mk9CTdss
معاون آموزش ابتدایی وزير آموزش و پرورش:
بهره گیری از هنر، برای بیان مفاهیم قرآن به کودکان از جذابیت‌های نمایشگاه بود

معاون آموزش ابتدایی وزير آموزش و پرورش گفت: بهره گیری از هنر برای بیان مفاهیم قرآن به کودکان از جذابیت‌های نمایشگاه بود.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از معاونت آموزش ابتدايي، رضوان حکیم زاده در بازدید از بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: به نظر من نمایشگاه قرآن از جذابیت بالایی برخوردار است و از زبان هنر و ادبیات برای نزدیک شدن به دنیای کودکان و بیان مفاهیم قرآنی استفاده شده است. این مهم بسیار خوشحال کننده و عالی است.

معاون آموزش ابتدایی وزيرآموزش و پرورش با ارائه پیشنهاداتی برای جذب کودکان به نمایشگاه قرآن گفت: اگر رسانه ها فعالیت ها را بیشتر منعکس کنند و مدارس بیشتر در جریان امور کارها قرار بگیرند می توان به نتایج بهتری دست یافت. درعین حال می توان با ایجاد تسهیلات برای حضور گروهی بچه ها در نمایشگاه ، انگیزه آنها را بیشتر کرد.

وي با اشاره به موفق بودن نمایشگاه قرآن درایجاد پیوند بین مردم و قرآن اذعان كرد: به نظر من این پیوند قطعا ایجاد شده است ، چراکه شاهد تداوم برگزاری نمایشگاه قرآن هستیم. طی این سال ها، نمایشگاه قرآن در همه زمینه ها برگزار شده است و هر شب در ماه رمضان، علاقه مندان از نقاط دور و نزدیک برای بازدید از نمایشگاه قرآن می‌آیند چنانکه هر شب شاهد افزایش استقبال از نمایشگاه قرآن هستیم.

به اشتراک بگذارید :