پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: aBdRKG3C     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۰:۲۰:۰۰     
معاون آموزش متوسطه وزيرآموزش و پرورش خبرداد:

وجود 628 پژوهشسرا با کد ملی ثبت شده در مناطق آموزش و پرورش

معاون آموزش متوسطه وزيرآموزش و پرورش از وجود 628 پژوهشسرا با کد ملی ثبت شده در مناطق آموزش و پرورش خبرداد.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان خراسان رضوی، علی زرافشان صبح امروز درگردهمایی روسای ادارات تکنولوژی آموزشی و دبیران دبیرخانه‌های راهبری دروس متوسطه نظری به فرایند تدوین آیین نامه دستورالعمل گروه های آموزشی اشاره و اظهارکرد:آن چه امروز به عنوان آیین نامه گروه های آموزشی نهایی شده است حاصل فعالیت گروهی و تخصصی است.

معاون آموزش متوسطه وزيرآموزش و پرورش ضمن اشاره به تدوین  اساسنامه جدید پژوهش سراها، تصريح کرد: در این اساسنامه مدیریت پژوهشسراها هیات امنایی دیده شده و  پست مدیریت پژوهشسراها زیر مجموعه گروه های آموزشی تعریف شده است.

وي به فعالیت های انجام شده در زمینه علوم و فناوری های نوین اشاره کرد و افزود: کاری که در حوزه علوم و فناوری های نوین دانش آموزی انجام گرفته است کاری منحصر به فرد و حاصل  نگاه بلند معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه دانش آموزی است.

زرافشان پیشرفت‌های صورت گرفته در زمینه پژوهش سراها را مثبت خواند و خاطرنشان کرد: برای اولین بار در بودجه سال 96 ردیفی با عنوان بودجه پژوهش سراها ایجاد شده است و پژوهش سراها از لحاظ پژوهشی، نیروی انسانی و علمی حمایت خواهند شد.

معاون آموزش متوسطه وزيرآموزش و پرورش افزود: از 720 منطقه آموزش و پرورش سراسر كشور، 628 منطقه دارای پژوهش سرا با کد ملی ثبت شده هستند.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه