پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: zmRHGxmT     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۰:۴۹:۴۷     
مدیرکل آموزش و پرورش استان خبرداد:

پذیرش بیش از 34هزار نفر در ستادهای اسکان فرهنگیان استان

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: از آغاز فعالیت ستادهای اسکان تابستانی فرهنگیان استان تاکنون 34هزار و 103 نفر در این ستادها پذیرش شده‌اند.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان همدان، مصطفی خزاعی با اعلام این خبر، اظهارکرد: دراین مدت شاهد پذیرش 9هزار و 473خانوار در پایگاه های اسکان  استان بودیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با بیان این که  در  یک هفته ی اخیر 7هزار و 730نفر در قالب 2هزار و 147خانوار خانوار در ستادهای اسکان استان حضور یافته اند، افزود: تاکنون  34هزار و 103نفر در این ستادها پذیرش شده اند.

وی با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و جاذبه های تاریخی استان همدان، این استان را از قطب های گردشگری خواند و تصریح کرد: ستادهای اسکان فرهنگیان استان به صورت شبانه روزی در خدمت میهمانان به ویژه فرهنگیان محترم هستند.

گفتنی است؛ ستاد اسكان فرهنگيان استان با هزار و 273 کلاس در150 مدرسه و دیگر مراکز، فعاليت خود را از 25 خردادماه آغاز كرده و روند خدمت رساني به ميهمانان تا 15 شهریورماه ادامه خواهد داشت.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه