پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: V1KmTZhP     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۰۶:۳۵:۰۰     
مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان خبر داد:

درخشش دانش آموزان هرمزگانی در هشتمین المپیاد علوم و فناوری نانو

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با گرامیداشت یاد جانباختگان حادثه دلخراش اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی و آرزوی سلامتی مجروحان این حادثه، از درخشش دانش آموزان هرمزگانی در هشتمین المپیاد علوم و فناوری نانو خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزرات آموزش و پرورش به نقل از استان هرمزگان،  دانش هاشمی پور با بیان این خبر افزود: در ادامه درخشش دانش آموزان هرمزگانی در مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی و رویدادهای علمی آموزشی، شاهد موفقیت تحسین برانگیز دانش آموزان هرمزگانی در هشتمین المپیاد علوم و فناوری نانو با کسب مدال طلا، نقره و برنز توسط دانش آموزان هرمزگانی هستیم.

وی تصریح کرد: مرحله اول این دوره از المپیاد در 25 فروردین ماه همزمان در سراسر کشور برگزار شد که 36 برگزیده از 13 استان به مرحله دوم راه یافتند.

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان بیان کرد :در مرحله پایانی دانش آموزان،احمد سلیمی،عثمان زارعی و ابوالفضل باقر زاده همائی به ترتیب موفق به کسب مدال طلا، نقره و برنز گردیدند که این مهم نشان از استعداد و قابلیت های دانش آموزان هرمزگانی و برنامه ریزی مبتنی بر هدف آموزش و پرورش هرمزگان در حوزه معاونت متوسطه است.

وی گفت: برگزاری این المپیادها عامل مهمی برای شناسایی استعدادهای برتر دانش آموزی و سوق دهی آنها به سمت حوزه های فناوری نوین می باشد.

هاشمی پور با قدردانی از تلاش های معاونت متوسطه، روسای آموزش و پرورش، مدیران و فرهنگیان استان خاطرنشان کرد: رشد شاخص های آموزشی بیانگر حرکت برنامه محور  و استفاده از همه ظرفیت ها در آموزش و پرورش هرمزگان است.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه