پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: KssRFEaS     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ ۱۴:۱۰:۵۹     
مدیرکل آموزش و پرورش قزوین:

نقش انجمن اولیا و مربیان در جامعه باید احیا شود

مراسم انتخابات انجمن اولیاو مربیان هنرستان الزهرا با حضور مدیرکل آموزش و پرورش و جمعی از مدیران و کارشناسان ناحیه دو در محل سالن کوثر برگزار گردید.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان قزوين، سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان در این همایش گفت :علت پیشرفت کشورهایی چون ژاپن پرداختن به آموزش فنی و حرفه ای است.امروز ما باید فرزندانمان را به سوی یادگیری مهارت و کارآفرینی سوق دهیم.

قاسمی با انتقاد از کم رنگ شدن نقش اولیاء در بحث تربیت فرزندان خود، گفت: هیچ نهادی در تربیت جای والدین را نمی گیرد، در دهه های گذشته نقش والدین پررنگ تر بود و انسان های قوی تری توسط خانواده تربیت می شد.

وی با اشاره به اهمیت دوران نوجوانی از اولیاء خواست تا مسائلی چون نصیحت، سرزنش، تنبیه، پرخاشگری و مقایسه را در این دوران فراموش کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوين همچنین خواستار یادگیری اصول فرزند پروری مدرن در دنیای مدرن و احیای نقش و جایگاه انجمن اولیا و مربیان در بحث تربیت شد‌.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه