پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: WB9DqPTv     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۰۸:۵۰:۲۸     
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوي خبرداد:

استان خراسان رضوی میزبان چهل و هفتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم رشد

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوي در ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان از برگزاری جشنواره بین المللی فیلم رشد از سوم لغایت 10 آذر ماه خبر داد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان خراسان رضوی، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در ششمین جلسه شورای آموزش وپرورش استان در محل دفتر استانداری اظهار داشت: انتخابات شورای دانش آموزی با حضور بیش از 900 هزار دانش آموز شرکت کننده در فرایند انتخابات و 150 هزار دانش آموز که خود را در معرض انتخابات به عنوان شورای دانش آموزی قرار دادند، برگزار شد.

وی ادامه داد: هفته پدافند غیر عامل نیز در استان با ابتکار آموزش و پرورش استان و ایجاد شبکه بزرگ پدافندی در استان برگزار شد.

کاظمی با بیان این که حضور پرشور دانش آموزان در 13 آبان و برگزاری نشست تشکل های دانش آموزی با معاونت سیاسی امنیتی استانداری از دیگر اقدامات اداره کل آموزش و پرورش استان بود عنوان کرد: بالغ بر900 میلیون تومان بسته‌های ورزشی و بهداشتی بین دانش آموزان توزیع شد.

وی ضمن بیان این که 400 مدرسه برای اسکان زائران پیاده آماده شده است یادآورشد: سال گذشته 75 هزار نفر زائر خدمات اسکان ازآموزش و پرورش دریافت کردند و بیش از60 درصد زائران پیاده توسط آموزش و پرورش اسکان داده شدند.

کاظمی افزود: پیش بینی می کنی امسال بیش از10 هزار زائر با محوریت دانش آموزی خدمات دریافت کنند.

مدیرکل آموزش وپرورش استان خراسان رضوي افزود: به مناسبت مشهد۲۰۱۷و پایتخت فرهنگی جهان اسلام متقاضی میزبانی این جشنواره که معمولا در تهران برگزار میشده گردیدیم ‌.

وی گفت:۲۶۱ اثر از حدود۴۰کشور به مرحله نهایی راه یافتند که از این تعداد۱۱۲ فیلم ایرانی،۶۵ فیلم خارجی،۳۵ اثر دانش آموزی،۴۱ فیلم از فرهنگیان و ۷اثر از دانشجو معلمان است.

وی خاطرنشان کرداین فیلمها از ۴تا۸آذر در ۸سالن بطور همزمان اکران خواهد شد.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه