پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: mKnctAXJ     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۰۹:۲۹:۳۵     
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان البرز:

سومین دوره طرح وارنیش فلوراید تراپی

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان البرز گفت: 220 هزار دانش آموز دوره تحصیلی ابتدایی تحت پوشش سومین دوره طرح وارنیش فلوراید تراپی قرار می گیرند.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان البرز، فرشید علیزاده گفت : مراسم افتتاحیه سومین دوره اجرای طرح وارنیش فلورایدتراپی با حضور مسئولین آموزش و پرورش و  دانشگاه علوم پزشکی البرز در مدرسه دخترانه کرامت ناحیه 3 کرج برگزار گردید.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان البرز گفت: در این مرحله از اجرای طرح وارنیش فلوراید تراپی ، 220هزار دانش آموز دوره ابتدایی استان البرز تحت پوشش این طرح قرار خواهند گرفت.

وی افزود : این با مشاکرت 225 مراقب سلامت آموزش دیده آموزش پرورش استان البرز در مدارس این استان برگزار می گردد.

عليزاده در پایان گفت: طرح وارنیش فلورایدتراپی بر اساس برنامه ملی تحول سلامت دهان ودندان و تفاهم نامه اجرایی وزارت آموزش و پرورش و بهداشت ودرمان و آموزش پزشکی در دو مرحله ، که مرحله اول آن از 15 آبان لغایت 15 آذر و مرحله دوم در بهار سال 97اجرا خواهد شد.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه