پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: g57GNoG3     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۰۹:۴۲:۱۸     
معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی :

49 فیلم در چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد به نمایش گذاشته می شود

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: 49 فیلم در چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد که با رای هیات داوران انتخاب شده اند، به نمایش گذاشته خواهند شد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان خراسان شمالی، قنبرعلی خوش آینه گفت:از سوم لغایت دهم آذرماه سال جاری همزمان با دو استان خراسان رضوی و خراسان جنوبی در استان برگزار می شود .

وی  ادامه داد: این رویداد فرهنگی بین المللی در سطح کشور فقط در سه استان برگزار می گردد که یکی از این استان ها خراسان شمالی می باشد.

خوش آینه افزود: چهل و هفتمین جشنواره فیلم رشد در 20 مرکز نمایش در خراسان شمالی برای دانش آموزان و اولیاء به نمایش گذاشته خواهد شد.

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و منابع انسانی در پایان خاطر نشان کرد : موضوعات جشنواره  در راستای فرهنگ وتمدن ، آموزه های دینی ، سبک زندگی ، تعلیم وتربیت ،علم و زندگی،  حفظ سرمایه های ملی و توسعه آموزش های فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه