22 شوال 1443

 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ ۲۰:۳۰:۰۰       ۱۰۳
وزیر آموزش‌وپرورش در بازدید از پژوهشگاه رویان ‌بر ضرورت همکاری پژوهشگاه‌های آموزش‌وپرورش با مؤسسات تحقیقاتی و پژوهشی در راستای تحقق شعار سال تأکید کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۴:۲۰:۰۰       ۲۷۵
رهبر معظم انقلاب اسلامی آموزش‌وپرورش را تربیت‌کننده نسلی تمدن‌ساز خواندند و با تجلیل از تلاش‌های معلمان به‌ویژه در دوران کرونا و تأکید بر بهبود مسائل معیشتی آنان گفتند: نسل نوجوان و جوان، باید دارای هویت ملی و اسلامی- ایرانی، معتمد به نفس، مقاوم، آگاه از اندیشه‌های امام و آرمانها، دانشمند و کارآمد پرورش یابد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ ۰۹:۳۰:۰۰       ۱۶۷
معلمان عوامل اساسی و مؤثر در پیشرفت و گنجینه غنی فرهنگ و عزت در جوامع هستند. پیشرفت جامعه در گرو تربیت نیروی انسانی هوشمند، متعهد، آگاه و توانمند است و دستیابی به چنین مهمی در گرو همت و سخت‌کوشی معلمان و تمامی ذی‌نفعان در عرصه‌ی آموزش و پرورش کشور است. معلمان می‌توانند با خردورزی فاخر و نقش‌آفرینی هدفمند در مسیر تعلیم و تربیت نسل آینده‌ساز، خاستگاهی اثرگذار و منطقی برای تحقق آرمان‌های متعالی کشور باشند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ ۲۰:۰۵:۰۰       ۵۳۲
پژوهشگاه مطالعات آموزش‌وپرورش - پژوهشکده مطالعات برنامه‌ریزی درسی و نوآوری‌های آموزشی با همکاری شورای‌عالی انقلاب فرهنگی  برگزار می‌کند 
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ ۱۳:۵۵:۰۰       ۴۰۳
رئیس جمهور با تأکید بر اینکه ایران قوی بدون تعلیم و تربیت اصولی و ارتقای جایگاه آموزش و پرورش قابل تصور نیست، اظهار کرد: آنچه در حوزه آموزش و پرورش هزینه می‌شود، سرمایه‌گذاری برای تضمین توسعه و پیشرفت آینده کشور است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ ۱۳:۳۳:۰۰       ۵۴۷
 بررسی شرایط تسریع در مشارکت و همیاری وزارت متبوع در تدوین برنامه نظام جامع منابع انسانی در دستور کار فوق‌العاده پژوهشگاه مطالعات قرار گرفت.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ ۱۵:۴۵:۰۰       ۸۴۲
طی حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش: دکتر علی محبی، رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ ۱۹:۲۵:۰۰       ۷۵۸
کارگاه آموزشی هماهنگ‌کنندگان ملی و مجریان استانی مطالعه بین‌المللی پرلز  2021 امروز چهارشنبه 17 فروردین‌ماه 1401 با مشارکت حضوری و مجازی بیش از 120 ناظر ملی و مجری استانی از سراسر کشور برگزار شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ ۲۰:۳۰:۰۰       ۷۸۸
پژوهشگاه مطالعات آموزش‌وپرورش در راستای تحقق اهداف کلان اسناد بالادستی وزارت متبوع و به‌منظور سنجش وضعیت سواد خواندن دانش‌آموزان دوره دوم ابتدایی؛ کارگاه آموزشی هماهنگ‌کنندگان و مجریان استانی مطالعه بین‌المللی پرلز 2021 را برگزار می نماید
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ ۱۷:۰۳:۰۰       ۸۰۰
آیت‌الله رئیسی با اشاره به مسئولیت‌های دولت در گام دوم انقلاب اسلامی، افزود: گام‌های خوبی در چهل سال اول انقلاب انجام شده است اما کاستی‌هایی نیز وجود دارد که باید جبران شود. رئیس‌جمهور اظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نسخه جامعی از واقعیات کنونی و چشم‌اندازی از آینده کشور است و باید مبنای سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌های تحول‌گرا برای کشور قرار بگیرد.
  ادامه مطلب...