17 شوال 1443

 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ ۲۱:۳۵:۴۷       ۱۴۸
فرمانده سپاه فجر فارس گفت:تبیین و تشریح تاریخ پُرافتخار دفاع مقدس و معرفی شهدای والامقام بعنوان الگوهای شاخص زندگی فردی و اجتماعی به دانش آموزان رسالت مهم جامعه فرهنگیان کشور است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ ۱۹:۵۵:۲۵       ۲۵۹
سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل اموزش و پرورش فارس گفت:خدمات رفاهی باید براساس سند تحول بنیادین اموزش و پرورش منجر به حفظ شان و منزلت وکرامت معلمان شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار مهم ,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ ۱۲:۴۰:۰۵       ۹۳
مشاور مدیرکل آموزش و پرورش فارس در امور بانوان گفت: توانمندسازی زنان فرهنگی و دختران دانش آموز در ابعاد فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصاد، تقویت و ارتقا بخشی به جایگاه بانوان، خصوصا بانوان متعهد و متخصص در عرصه های تصمیم گیری و مدیریتی، تلاش و برنامه ریزی دقیق و کارشناسانه برای کاهش آسیب های اجتماعی در حوزه زنان ودختران را از اهداف اصلی حوزه کاری دانست.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار مهم ,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ ۱۲:۳۲:۱۴       ۲۵۰
مشاور مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: باید اتحاد و منافع ملی را دنبال کنیم تا بتوانیم توسعه، پیشرفت و تعالی را محقق کنیم و به شدت از سوء گیری های سیاسی، اجتماعی و قومی قبیله ای پرهیز کنیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ ۱۰:۲۶:۰۴       ۱۷۰
رییس سازمان بسیج فرهنگیان فارس گفت:نقش هیئت های اندیشه ورز بسیج در هدایت و راهبری فکری جامعه و جهاد تبیین بسیار حائز اهمیت است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۳:۲۶:۳۱       ۵۸۶
مدیرکل دفتر آموزش دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش ضمن اشاره به ویژگی های دانش آموزان دوره متوسطه اول گفت: دانش آموزان این دوره تحصیلی دوره گذر بلوغ و هویت یابی می باشد بنابراین باید بحث هویت یابی و چگونگی برخورد و شخصیت شناسی دانش آموزان این دوره تحصیلی توجه ویژه شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۲:۴۴:۳۲       ۱۲۶
دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در هر یک ازدروس دوره اول متوسطه دبیرخانه کشوری کیفیت بخشی داریم گفت: دبیرخانه کشوری علوم تجربی در استان فارس مستقر است و سرگروه های درس علوم تجربی دوره اول متوسطه در تمام کشور با این دبیرخانه متصل و مرتبط هستند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۱:۵۲:۵۵       ۱۳۵
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: محقق ساختن اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نیازمند عزمی جدی، اراده قوی، قلبی راسخ و تفکری عمیق و جامع است.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار مهم ,اخبار ویژه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۲۳:۰۸:۰۷       ۱۳۰
مدیرکل آموزش و پرورش فارس در پی درگذشت حضرت آیت الله فاطمی نیا پیام تسلیتی صادر نمود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت تربیت بدنی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ ۱۳:۳۲:۲۵       ۱۲۷
رییس اداره سلامت و تندرستی اموزش و پرورش فارس گفت: فارس با نزدیک به 70 اثر حائز رتبه برتر کشوری شد و توانست رتبه ی اول کشور را در تعداد برگزیدگان به خود اخصاص دهد.
  ادامه مطلب...