21 شوال 1443

 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ ۲۱:۳۵:۴۷       ۲۸۵
فرمانده سپاه فجر فارس گفت:تبیین و تشریح تاریخ پُرافتخار دفاع مقدس و معرفی شهدای والامقام بعنوان الگوهای شاخص زندگی فردی و اجتماعی به دانش آموزان رسالت مهم جامعه فرهنگیان کشور است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ ۱۰:۲۶:۰۴       ۲۲۳
رییس سازمان بسیج فرهنگیان فارس گفت:نقش هیئت های اندیشه ورز بسیج در هدایت و راهبری فکری جامعه و جهاد تبیین بسیار حائز اهمیت است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ ۱۵:۱۴:۱۷       ۱۶۴
رئیس اداره امور قرآنی، نماز و عترت آموزش‌ و پرورش فارس گفت: در زمینه ی حفظ قرآن کریم همه ادارات آموزش و پرورش مناطق و شهرستانها برنامه ریزی و هدف گذاری درقالب کارگروه ویژه ای برابرشیوه نامه های ارسالی در اسرع وقت تشکیل دهند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ۰۹:۳۷:۰۲       ۱۰۵
مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به نیاز جامعه به وحدت و همدلی و هم افزایی گفت: تشکل‌های دانش‌آموزی در کنار بخش پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش، می‌توانند به انسجام این وحدت کمک کنند و افتخارات خاصی هم بیافرینند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ ۰۸:۳۶:۰۶       ۴۸۸
مدیرکل آموزش و پرورش فارس با شاره به لزوم هم افزایی همه همکاران برای انجام جهادی، شبانه روزی و بدون توقف گفت: باید همه تلاش کنیم تا خلاء های احتمالی رفع شود و بدنه اداره کل با قوت پیش برود تا شاهد تحول در ادارات شهرستان ها نیز باشیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۴:۰۳:۰۹       ۲۱۳
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس از کسب رتبه‌های برگزیده نخستین جشنواره کشوری شعر مهدوی توسط دانش آموزان فارس خبر داد و گفت: 92 تن از شرکت کنندگان دوره های متوسطه اول و دوم از استان فارس بوده است و از14 آثار راه یافته به مرحله نهایی جشنواره 2 اثر مربوط به استان فارس بوده است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۲:۱۲:۱۱       ۱۰۸
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس، ظرفیت‌های این سازمان از جمله مجلس دانش‌آموزی، مجمع اعضا و مربیان پیشتاز، خبرگزاری پانا و تشکل پیشتازان را مجموعه‌ای منحصر به فرد برای تحقق اهداف سند تحول بنیادین برشمرد و افزود: هرکدام از این ظرفیت‌ها با توجه به اهداف و ماموریت‌هایی که دارد تربیت شش ساحتی دانش‌آموزان را دنبال می‌کند و شاهد این مدعا موفقیت‌های دانش‌آموزان عضو این سازمان در بیست و سه ساله گذشته یعنی از زمان تاسیس این سازمان می باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ ۱۵:۱۱:۵۸       ۲۷۱
فرمانده وجمعی از معاونین سپاه فجر فارس به مناسبت آغاز روز و هفته بزرگداشت مقام معلم در محل اداره کل آموزش وپرورش استان حضور یافتند واین روزرا به همه فرهنگیان استان تبریک گفتند.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ ۱۲:۵۸:۲۴       ۳۴۲
مدیرکل آموزش و پرورش فارس، روز قدس را یکی از عرصه‌های تربیتی برای دانش‌آموزان دانست و افزود دانش‌آموزان با حضور در راهپیمایی، همدردی خود را نسبت به دوستان خود در کشور مظلوم فلسطین ابراز می‌کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ ۱۰:۲۱:۱۰       ۱۶۵
رئیس سازمان دانش‌آموزی فارس از برگزاری مرحله اول استانی گروه دختران به صورت ویدئو کنفرانسی خبر داد وگفت: در این مسابقات بیش از ۴۰ تیم از مناطق و شهرستان‌های مختلف استان حضور دارند.
  ادامه مطلب...