8 صفر 1443

 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ ۱۰:۴۵:۰۸       ۱۶۶
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس از برگزاری اولین جشنواره کشوری تجارب و ایده های برتر اردویی و اردوگاهی با هدف میدانی کردن اندوخته های تربیتی و تدوین تجارب برتر اردویی در فارس خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ ۱۳:۳۹:۰۷       ۱۴۶
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: ارزش هایی توسط ملت عزیز خلق گردیده است که وظیفه ی ما دفاع از این ارزش ها و انتقال آن به نسل امروز است و نشر این مهم باعث حفظ تمامیت ملی ایران اسلامی می شود .
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ ۱۳:۱۵:۳۰       ۲۵۱
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: پس از اعلام نتایج کشوری جشنواره نوجوان سالم و یاریگران زندگی 7 دانش آموز فارسی حائز رتبه های برتر کشوری شدند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ ۱۴:۳۵:۰۷       ۱۳۰۵
درحکمی از سوی علی رمضانی ،مدیرکل فرهنگی هنری وفضاهای پرورشی وزارت آموزش وپرورش، سعید خادمی به سمت رییس اداره برنامه ریزی فعالیت های فرهنگی وهنری وزارت آموزش وپرورش منصوب شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ ۰۸:۵۵:۳۳       ۵۲۵
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس از کسب رتبه اول کشوری دانش آموزان استان در دومین جشنواره فرهنگی هنری کانون های فرهنگی تربیتی خبر داد و گفت: در این جشنواره 6 دانش آموز فارسی موفق به کسب مقام اول ، 7 دانش آموز حایز مقام دوم و 3 دانش آموز حایز مقام سوم در مرحله کشوری شدند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ ۱۱:۵۴:۳۶       ۸۷۸
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس از درخشش دانش آموزان این استان در سی و نهمین جشنواره فرهنگی هنری فردا خبر داد و گفت: در این جشنواره 115 دانش آموز فارسی موفق به کسب مقام شدند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ ۰۹:۰۲:۰۳       ۷۷۵
رییس اداره قرآن ،عترت ونمازآموزش وپرورش فارس گفت: دربخش پژوهشی سی ونهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز که به میزبانی استان سمنان به شیوه مجازی برگزارگردید ۹نفرازدانش آموزان فارس حائز رتبه های برترکشوری شدند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۳:۵۸:۳۳       ۷۵۹
اسماعیل مردانلو از معلمان استان فارس توانست در نخستین جشنواره معلمان مولف حایز مقام برتر کشوری شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ ۱۱:۰۴:۴۳       ۲۳۹
رییس اداره امورتربیتی،مشاوره و مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی گفت: در هفتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی متوسطه اول که به میزبانی استان یزد برگزار شد مربیان و مشاوران فارس خوش درخشیدند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت پرورشی و فرهنگی       ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ ۲۱:۴۷:۲۸       ۵۱۸
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت :سی و نهمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز در بخش آوایی در رشته های قرائت، حفظ، اذان و مداحی به میزبانی خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار گردید.
  ادامه مطلب...