21 شوال 1443

 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۳:۲۶:۳۱       ۹۱۲
مدیرکل دفتر آموزش دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش ضمن اشاره به ویژگی های دانش آموزان دوره متوسطه اول گفت: دانش آموزان این دوره تحصیلی دوره گذر بلوغ و هویت یابی می باشد بنابراین باید بحث هویت یابی و چگونگی برخورد و شخصیت شناسی دانش آموزان این دوره تحصیلی توجه ویژه شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۲:۴۴:۳۲       ۱۶۹
دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در هر یک ازدروس دوره اول متوسطه دبیرخانه کشوری کیفیت بخشی داریم گفت: دبیرخانه کشوری علوم تجربی در استان فارس مستقر است و سرگروه های درس علوم تجربی دوره اول متوسطه در تمام کشور با این دبیرخانه متصل و مرتبط هستند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ ۱۱:۵۲:۵۵       ۱۷۰
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: محقق ساختن اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش نیازمند عزمی جدی، اراده قوی، قلبی راسخ و تفکری عمیق و جامع است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ ۲۰:۴۲:۴۶       ۲۹۸
معاون متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: داشتن فکر پاک، با وضو بودن، خواندن دعا و قران و نماز اول وقت میتواند ذهن و روح انسان را آماده موفقیت کند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ ۱۴:۳۶:۵۵       ۹۳۲
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت:برای اولین بار کلاس های جمع بندی دروس عمومی و اختصاصی کنکور توسط اساتید برجسته گروه های آموزشی استان فارس برگزار می گردد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ ۱۳:۳۰:۵۲       ۲۳۰
معاون آموزش متوسطه اداره کل اموزش و پرورش فارس گفت: دفترچه ی راهنما و دستورالعمل آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در دبیرستان های دوره دوم مدارس نظری و فنی طی روزهای آینده به نواحی و مناطق ارسال می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ ۱۳:۲۶:۱۳       ۱۶۷
معاون متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: ضمن اشاره به ساحت اقتصادی و حرفه ای افزود: در این زمینه دانش آموزان باید مهارت درک و فهم اقتصادی و سواد مالی را کسب کنند تا بتوانند کارهای ساده ای همچون افتتاح حساب و استفاده از خودپرداز ها تا فعالیت های پیچیده تر مالی را انجام دهند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ ۰۹:۵۵:۴۵       ۴۸۶
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: آموزش و پرورش فارس به پروژه اسکان مهمانان نوروزی در مدارس به عنوان یک فرصت تربیتی نگاه می کند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ ۱۱:۲۴:۱۳       ۹۶
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: باید هوش معنوی دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه تقویت شود تابا تکیه بر این هوش به دیگر ابعاد و اهداف آموزشی بپردازیم.
  ادامه مطلب...
 اخبار سند تحول بنیادین,اخبار مهم ,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ ۲۲:۱۳:۴۱       ۲۶۴
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: با تربیت شش ساحتی به دنبال بهره وری بیشتر در مدارس هستیم تا انسان هایی در تراز انقلاب تربیت کنیم.
  ادامه مطلب...