8 صفر 1443

 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ ۱۵:۱۱:۲۴       ۲۸۲
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: از مزیت های اصلی جشنواره نوجوان خوارزمی این است که بدون در نظر گرفتن سوابق تحصیلی دانش آموزان، همه آنان می توانند در جهت تحقق استعدادهای ویژه خود در آن شرکت کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ۱۲:۵۰:۴۰       ۱۱۷
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: تهیه اقلام مورد نیاز مدارس میتواند از عوامل مهم و انگیزه بخش برای شروع هدفمند و با کیفیت سال تحصیلی باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ ۱۴:۲۰:۵۸       ۱۹۶
مسئول پژوهش سرا‌های دانش آموزی آموزش و پرورش فارس گفت: دومین دوره مسابقات علمی -پژوهشی دانش آموزان کشور با 10 گرایش و شرکت بیش از 50 هزار دانش آموز از سراسر کشور برگزار شد که خوشبختانه شیراز میزبان گرایش انرژی های نوین در این دوره از مسابقات بود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ ۰۸:۴۵:۲۳       ۳۹۱
رییس اداره مدارس استعدادهای درخشان فارس گفت: 220 دانش آموز دختر و پسر مدارس استعدادهای درخشان فارس در مسابقات قرآن مرحله استانی به رقابت پرداختند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ ۰۸:۴۶:۰۶       ۶۰۸
رییس اداره دوره دوم آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس از شروع ثبت نام مدارس شبانه روزی خبر داد و گفت:از روز شنبه نهم مردادماه همزمان با ثبت نام مدارس متوسطه اول و دوم، ثبت نام از متقاضیان تحصیل در مدارس شبانه روزی متوسطه در بیش از ۱۳۰ مدرسه شروع می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی,معاونت آموزش متوسطه,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۹:۳۰:۴۸       ۹۰۹
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: از مقدمات اصلی بازگشایی مدارس واکسیناسیون سراسری معلمان است که این کار از عید غدیر در فارس همزمان با سراسر کشور آغاز خواهد شد و شامل همه کسانی است که در محیط های آموزشی اعم از مدارس دولتی و غیر دولتی فعالیت می کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ ۰۸:۴۷:۲۱       ۵۰۸
رییس اداره دوره دوم آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس از آغاز ثبت نام آزمون جایگزینی و تکمیل ظرفیت پایه های میانی مدارس نمونه دولتی دوره دوم‌ متوسطه در فارس از تاریخ ۲۲ تا ۳۱ تیرماه خبر داد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ ۲۱:۰۴:۳۲       ۸۳۲۵
مدیر کل سلامت و تندرستی وزارت آموزش پرورش گفت: آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی که مقرر شده بود، روز جمعه ۱۸ تیرماه برگزار شود، به دلیل آغاز پیک پنجم کرونا، لغو شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ ۱۵:۱۲:۴۹       ۲۵۳
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: مدارس ماندگار مصوبه 725 شورای عالی آموزش و پرورش است و به مدارسی اطلاق می شود که سابقه نیم قرن درخشان علمی، فرهنگی، هنری را داشته اند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ ۱۴:۵۳:۱۲       ۱۳۶
مدیر پژوهش سرای جابربن حیان ناحیه 1 شیراز گفت: پژوهش سرای جابربن حیان نوبت دختران در سال گذشته فعالیت های بسیار متنوعی را جهت دانش آموزان و همکاران فرهنگی ارائه نموده است که از این بین می توان به برگزاری همایش رابطین پژوهش سرا، همایش انرژی های نو، همایش رباتیک ویژه دانش آموزان ابتدایی اشاره کرد.
  ادامه مطلب...