17 شوال 1443

 اخبار حوزه ریاست,اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ ۰۹:۵۴:۰۲       ۱۸۵
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: ارایه کردن و نمایش دادن از مزایای طرح گلستان خوانی است که با ساحت های سند تحول بنیادین از جمله ساحت هنری و اعتقادی ارتباط دارد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ ۰۹:۴۰:۰۸       ۱۰۹
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: امروزه ضرورت دارد که مطالعه گلستان به روش های مختلف بین مردم ترویج شود تا از توصیه های ناب آن در خصوص یک زندگی بهتر که با توصیه های مشهورترین متخصصان تربیتی حال حاضر برابری می کند بهره بیشتری برده شود که در واقع طرح گلستان خوانی نیز برگرفته از همین نگاه است.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۲:۱۵:۰۷       ۱۵۱
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت: وجود نیم میلیون دانش اموز دوره ابتدایی در فارس به معنی این است که حمایت از دانش اموزان استان موجب تضمین موفقیت آینده جامعه خواهد شد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۱:۳۴:۵۴       ۹۴
سرپرست دفتر توسعه عدالت آموزشی آموزش عشایر وزارت اموزش و پرورش گفت: 223 هزار دانش آموز در مدارس عشایری سراسر کشور مشغول تحصیل هستند.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۰:۴۲:۳۱       ۱۴۱
مدیرکل دفتر آموزش دبستانی وزارت اموزش و پرورش گفت: تلاش داریم سال آینده به دانش آموزان دوره ابتدایی سواد دیجیتال که یکی از ضروریات زندگی امروز است اموخته شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۰:۲۷:۱۷       ۲۰۶
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: دانش و تخصص در رابطه موضوع تدریس، مهارتهای حرفه ای و ویژگی شخصیتی، ۳شاخصه اصلی معلمان است که در این بین ویژگی های شخصیتی معلم می تواند الهام بخش دانش آموزان باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۱۰:۱۰:۵۰       ۱۶۱
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: هدف از برگزاری گردهمایی دو روزه در شیراز استفاده از تجارب ارزشمند استانهای در مواجه با چالش آموزش حضوری است.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ ۰۹:۰۱:۳۷       ۱۴۷
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت: در فارس بیش از نهصد و چهل هزار دانش آموز وجود دارد که که 19 درصد کل جمعیت استان را شامل می شود.
  ادامه مطلب...
 اخبار سند تحول بنیادین,اخبار مهم ,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ ۱۰:۰۹:۱۷       ۲۴۴
معاون آموزش‌ ابتدایی آموزش و پرورش گفت: زیربنای هر نظام تربیتی شناخت انسان است و عدم شناخت درست از انسان موجبات آن را به بار می‌آورد که دیوار تعلیم و تربیت تا ثریا دچار اعوجاج گردد
  ادامه مطلب...
 اخبار سند تحول بنیادین,اخبار مهم ,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ ۱۳:۵۲:۳۱       ۱۳۲
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش گفت: چنانچه در نظام اندیشه ای دانش آموزان اعتقاد به سنت عمل و عکس العمل ریشه دار شود می‌توانیم رفتار سنجیده تر و مطلوب تری را از دانش آموزان شاهد باشیم.
  ادامه مطلب...