8 صفر 1443

 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی,معاونت آموزش متوسطه       ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ ۱۲:۵۰:۴۰       ۱۱۷
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش فارس گفت: تهیه اقلام مورد نیاز مدارس میتواند از عوامل مهم و انگیزه بخش برای شروع هدفمند و با کیفیت سال تحصیلی باشد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ ۰۷:۳۰:۱۱       ۳۲۴۰
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت : همه آموزگاران دوره ابتدایی مدارس فارس تا اول مهرماه آموزش های مربوط به تولید محتوای چندرسانه ای را دریافت خواهند کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی,معاونت آموزش متوسطه,معاونت پشتیبانی       ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ ۱۹:۳۰:۴۸       ۹۰۹
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: از مقدمات اصلی بازگشایی مدارس واکسیناسیون سراسری معلمان است که این کار از عید غدیر در فارس همزمان با سراسر کشور آغاز خواهد شد و شامل همه کسانی است که در محیط های آموزشی اعم از مدارس دولتی و غیر دولتی فعالیت می کنند.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ ۲۰:۵۸:۴۱       ۲۸۶
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: مدرسه سازی آغاز یک حرکت به سمت توسعه عدالت آموزشی است و برای تکمیل این حرکت اهتمام و توجه به امور تحصیلی دانش آموزانی که در این مدارس تحصیل می کنند نیز بسیار اهمیت دارد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ ۱۷:۵۹:۱۲       ۲۴۹
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: یکی از چالش های که دانش آموزان مناطق عشایری تجربه میکنند این است که ادامه تحصیل این عزیزان بعد از اتمام دوره ابتدایی دچار مشکلاتی میشود که با توسعه مدارس شبانه روزی عشایری میتوان این مشکلات را مرتفع کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار حوزه ریاست,اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ ۱۵:۲۹:۰۳       ۲۲۲
نماینده رهبر معظم انقلاب در فارس و امام جمعه شیراز با بیان اینکه توجه به مسئله هویت به خصوص برای مقطع سنی پیش‌دبستانی و کودکان بسیار لازم است و باید برای آن برنامه‌های فاخر و مناسبی اجرا شود، گفت: ما هم از این برنامه‌ها حمایت خواهیم کرد.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ ۱۳:۵۴:۰۴       ۳۰۱
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سومین همایش ملی کودکان ایران اسلامی به خوبی برگزارشد، گفت: دستاوردهای این همایش باید منجر به تشکیل هسته فکری قدرتمند در راستای تحکیم و توسعه هویت دانش آموزان شود
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ ۱۳:۱۶:۵۵       ۵۲۴
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت: آثار منتخبین سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در پایگاه استنادی علوم جهان (isc) بارگذاری خواهد شد تا دیگر همکاران و دغدغه مندان حوزه تعلیم و تربیت نیز از این آثار علمی بهره ببرند.
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ ۰۸:۳۰:۱۶       ۲۴۸
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: پیام صدا و سیما در دوران کرونا این بود که ما اجازه نمی دهیم خدمات مورد نیاز شما تعطیل شود، آرامش روانی خانواده ها مختل گردد و دانش آموزان بی برنامه رها شوند
  ادامه مطلب...
 اخبار ویژه,معاونت آموزش ابتدایی       ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ ۲۰:۱۱:۱۰       ۵۱۸
معاون وزیر آموزش ابتدایی آموزش و پرورش از نمایشگاه آثار و دست ساخته های دانش آموزان شهر مرودشت با موضوع سومین‌ همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی در دوره پیش دبستانی بازدید کرد.
  ادامه مطلب...